Troufalý kněz narušil obřad nebývalým způsobem. Lidé v kostele během 5 vteřin ztuhli

Fotografie: Depositphotos

Místo běžného svatebního obřadu čekalo na novomanžele pořádné překvapení. U oltáře jim totiž zazpíval místní kněz, který je i zároveň oddával. Ze svatby se stal nezapomenutelný zážitek.

Všichni si vždy přejí, aby se zrovna jejich svatba stala tou opravdu nezapomenutelnou. Má totiž jít o opravdu kouzelný den, ze kterého si každý přeje odnést jen ty nejlepší vzpomínky a zážitky. Děje se jen jednou za život a už se v takové podobě nikdy nebude opakovat. Většinou se stane přáním mnoha nevěst pořídit si k této příležitosti nádherné svatební šaty. Jsou také schopné zaplatit nemalé peníze za kadeřnice a kosmetičky. Celkově pak svatba vyjde až na statisíce korun. Proto je dobré, když se i někdo jiný rozhodne na ni něčím přispět.

Nezapomenutelný zážitek

Leah a Chris si pro sebe přáli něco podobného, chtěli svůj den prožít v obklopení těch nejbližších a užít si s nimi skvělý den. Rozhodli se říct si své ano v kostele v dubnu 2014. Nečekali nic pompézního ani přemrštěného. I samotné svaté místo bylo jedno z těch chudších, měli totiž menší rozpočet, a navíc ho dobře znali, protože ho pravidelně navštěvovali. Takže nic neřešili a byli opravdu spokojení. I přes to na ně nakonec čekalo jedno velké a nezapomenutelné překvapení, které nikdo nečekal.

Kněz, který zpívá

Původně se budoucí manželé domluvili s knězem Rayem Kellym pouze na prostém obřadu bez speciálních záležitostí. Knězi to ale začalo být líto po tom, co se s nastávajícími blíže seznámil a zjistil, že to jsou fajn lidé, kterým akorát došel rozpočet. Sám dříve občasně zpíval ve sboru, a tak se to rozhodl zužitkovat a připravil si překvapení. Když obřad začal, rozezněla se nejprve klasická svatební píseň a nevěsta s tatínka vstupovala dovnitř. Náhle ale vznikla nečekaná změna repertoáru a v kostele se rozezněl mužský hlas.

Zpívat začal samotný kněz. Vybral si velmi známou píseň Hallelujah, kterou si lehce poupravil a změnil slova tak, aby ladila k obřadu. Jeho nádherný hlas se linul kostelem a zanechával hostům husí kůži po celém těle. Svatba se tak stala nezapomenutelným zážitkem a koncertem pro většinu zúčastněných. Novomanželé neskrývali radost a následně ho pozvali i na hostinu. Jeden malý moment a práce se skvělým hlasem přinesli speciální atmosféru pro celou svatbu.

Všem bylo líto, že nevěsta nemohla dojít k oltáři podle plánu. Realita však předčila jejich očekávání

Video na internetu

Video se následně objevilo na internetu a nasbíralo přes neuvěřitelných 50 milionů přehrání. Manželé jsou doteď knězi vděční za pomoc. Na tento moment nikdy v životě nezapomenou. Dělejte také ostatním kolem sebe radost a občas je něčím překvapte.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]