Svatebčanům ztuhnul úsměv na rtech. O bizarním překvapení ženicha nikdo netušil

Fotografie: Freepik

Takovou svatbu jste ještě neviděli. Ženich svatebčany i svou nastávající překvapil vskutku originálním příchodem. Ne všichni však z toho byli nadšení.

Možná si myslíte, že už vás opravdu nic nepřekvapí. Ale třeba svůj pohled přehodnotíte, až uvidíte, jaký příchod k oltáři zvolil tento ženich, na nějž upozornil deník Webniusy. Svatba je jistě jedním z nejvýznamnějších dnů v životě, mnoho lidí ji tak plánuje do nejmenších detailů a rozhodně by měla být nezapomenutelná. Ať už na to máte jakýkoliv názor, tento ženich udělal něco tak originálního, že jejich svatba opravdu vstoupila do dějin.

Družba vytáhne z auta černou rakev

Už miliony lidí viděly záběry z této svatby, kterou ženich učinil vskutku nezapomenutelnou. Možná tomu nebudete věřit, ale k oltáři se nechal přinést v černé rakvi. Video sdílela jedna z družiček na svém tiktokovém účtu. To je pohřeb? Ne, můj kamarád se rozhodl postavit před oltář tímto způsobem,“ napsala v popisku videa. „Řekni, že máš smysl pro drama, aniž bys řekl, že máš smysl pro drama,“ neodpustila si ještě družička v popisku videa.

Na záběrech vidíme svatebčany, jak sledují poněkud zvláštní scénu. Z auta totiž družba vytahuje černou rakev a prochází s ní uličkou až ke zdobenému venkovnímu loubí, kde bude probíhat samotný obřad. Aby toho nebylo málo, je celá scéna doprovázena rockovou skladbou „Rest in peace“, tedy „Odpočívej v pokoji“. Na tvářích družby se však objevují potutelné úsměvy, a tak je všem jasné, že se jedná o vtípek, který si tento ženich na všechny přichystal.

svatba

Zdánlivě dokonalá svatba předčila všechna očekávání. Ženich s bolestivou nemocí dojal nevěstu

Jedni tleskají, jiné to pohoršuje

Poté, co rakev položí, stoupnou si před ni, a tak už nevidíme ženicha, jak z ní vylézá. Ani reakce nevěsty na tento originální příchod nebyla zachycena. Na svatební video však reagovaly desetitisíce lidí v komentářích. Některým to přišlo vysoce nevhodné. Jedna žena dokonce napsala: „Rozvedla bych se dřív, než bychom si řekli ano.“

@tobz88 Tell me you’re dramatic without telling me you’re dramatic. #wedding #walkingdowntheaisle #areyoukiddingme #getthefucouttahere #tildeathdouspart ♬ Rest In Peace – Dorothy

Jiní však považují tento kousek za opravdu vtipný a originální. Jedna žena napsala, že se tím ženich snažil říct, že byl „mrtvý“, dokud nepoznal svoji nastávající. Inu, nevěsta si může být jistá, že se s tímto mužem v životě rozhodně nudit nebude. Na SvětěKreativity jsme psali o jiné svatbě, která vhání slzy do očí. Ženich na vozíčku připravil překvapení pro svou nastávající.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*