Nevěsta poslala rodičům svatební anti-pozvánku, kterou jim oznámila, že nejsou zváni

Fotografie: Pxhere

Na svatbu se zvou rodiče, příbuzní a přátelé. Tito dva snoubenci sice pozvánky rozeslali, ale nevěsta se rozhodla poslat anti-pozvánku svým rodičům. Nechtěla je tam.

Na sociálních sítích momentálně koluje video ohledně anti-pozvánky pro rodiče na svatbu dcery. Alex a Alyssa se po letech vztahu rozhodli konečně vzít. Svatbu plánovali měsíce dopředu a moc se na ni těšili. Ale byl tu jeden zádrhel, nechtěli pozvat rodiče Alyssy. Snoubenci s nimi totiž nevycházeli od začátku svého vztahu. Nemohli se na ničem nikdy dohodnout a se vším byly vždy jen problémy. Právě z toho důvodu se shodli na tom, že je nikam nepozvou. A udělali to velmi svérázně, pomocí tzv. anti-pozvánky, kterou jim poslali namísto té klasické.

Nikomu se její chování nelíbilo

„Společně s našimi přáteli a rodinami, bychom Vás my, Alex a Alyssa, rádi pozvali, abyste si vlezli do zadku a neničili nám naše štěstí. Vaše hořkost a naše vzájemné podráždění všech našich existencí nás vedou k tomu, že Vás budeme úplně ignorovat a svatbu oslavíme bez Vás. Byla naplánována nádherná oslava s dortem, jídlem a zábavou. A vy nejste pozváni, abyste se této akce účastnili. Proto jděte do p*dele.“ Takto zněl celý text anti-pozvánky, kterou Alyssa odeslala svým rodičům. Ona sama se jí pochlubila na sociálních sítích.

Lidé reagovali zvláštně a rozpačitě. Nebývá zvykem, aby se něco takového psalo rodičům. Mnoho lidí se vyjadřovalo velice podobně v komentářích a diskuzích: „Prostě bych vůbec neposlal pozvánku. Jednoduše, nedělej ostatním to, co nechceš, aby dělali oni tobě,“ napsal jeden uživatel. Další připsala: „Neumím si ani představit, jak bych to zvládla ohledně svého svědomí. Tížilo by mě to do konce života. Opravdu bych radši sňatek držela v tajnosti, než abych něco takového poslala.“ Tato tvrzení se už jen dál opakovala.

Dětem vstup zakázán. Nevěsta rozeslala kontroverzní svatební oznámení

@prywatnaswiadkowa Co o tym myślicie? 😅 #ślub #pannamłoda #slub #wesele #wedding #bride #dlaciebie #dc #poradnikślubny #zaproszenia #zaproszenie #goście #wesele2021 ♬ funny video – FUNNY

Lidé si udělali legraci

Ale lidé si dokázali ze situace udělat i legraci. „Příliš pracné,“ píše jeden uživatel, „stačilo napsat, že je na jídlo pouze veganská strava a že se bude slavit bez alkoholu. Ne vážně, jen si to představte. Tady v Polsku by nikdo nepřišel.“ Tomu se mnozí uživatelé zasmáli, ale porozuměli sarkasmu autora. Asi nikdo si nepřeje dostat takovouto pozvánku na jakoukoli akci. Proto by se lidé měli chovat k ostatním tak, jak by si oni sami přáli, aby bylo jednáno s nimi samotnými. Přesně tak, jak to napsal autor k reakci na anti-pozvánku od Alyssy a Alexe.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]