Dětem vstup zakázán. Nevěsta rozeslala kontroverzní svatební oznámení

Fotografie: Pohled 111 / Creative Commons / Attribution 2.0

Budoucí novomanželé se rozhodli, že jejich svatba bude bez dětí. Na svatební pozvánku tak doplnili symbol, který mluvil za vše. S dětmi sem nejezděte.

Většina párů se na svatbu dlouho připravuje a obzvlášť nevěsty chtějí, aby byla jejich svatba dokonalá a nezapomenutelná. Teď jedna nevěsta rozvířila debatu na sociálních sítích. Nepřeje si, aby na její svatbě byly malé děti. Tím vzbudila velké kontroverze, ale pozvaní hosté mají jednoduše smůlu. Buď nechají své děti doma, nebo ať vůbec nejezdí.

Na pozvánce je symbol přeškrtnutého dítěte

Mladá žena na TikToku ukázala v krátkém videu pozvánku, již rozeslali všem svatebním hostům. Kromě obvyklého textu, který obsahuje každá svatební pozvánka, tu však mají i několik symbolů. Ty mají hostům naznačit, co si na jejich svatbě přejí a co ne. A tak vedle obrázku prasátka, jenž má naznačit, že jsou vítány finanční příspěvky, umístili symbol hlavičky dítěte s dudlíkem. Ten je však přeškrtnutý.

Nevěsta doufá, že jednoduchý symbol snad všichni pochopí a nikdo na její svatbu nepřijede s malým dítětem. Zároveň se použitím jednoduchého symbolu vyhnuli zbytečnému vysvětlování. Její příspěvek však vzbudil určité kontroverze a někteří lidé jí napsali, že si tedy neumí představit, že by na svatbu své děti nevzali. Jeden uživatel nevěstě dokonce doporučil návštěvu terapeuta, protože by svou nenávist k dětem měla řešit u odborníka.

@aaantalia Rebusik na dziś kochani #wedding #bridetobe2023 #weddingday #polishwedding #kidsfreewedding ♬ original sound – Sunshynelove21

Většina lidí nevěstu podpořila

Našlo se však mnohem více těch, kteří ji v jejím rozhodnutí podpořili. Podle nich svatba pro děti opravdu není vhodným místem. Pokud jim nezajistíte samostatný program, budou se zde spíše nudit. Nehledě na to, že rodiče místo zábavy musí věnovat pozornost svým dětem, a nikdo si tak svatbu pořádně neužije.

„Mám děti a svatba bez nich byla ta nejlepší, na které jsem kdy byla! Nechápu rozhořčení některých lidí,“ napsala povzbuzující komentář žena, jíž vůbec nevadí, že děti ze svatebních oslav vyřadila. „Svatba bez dětí je pro mě ideální čas, kdy si od nich odpočinu,“ napsala jiná maminka. Někteří pak přidali historky ze svateb, na kterých byly děti středem pozornosti.

Děti by měly mít na svatbě svůj program

A tak čteme, jak se na jedné svatbě propadl stůl, protože děti, které si pod ním hrály, mu dokázaly odmontovat nohy, takže na ně spadl. Na jiné svatbě zase neuhlídali malé dítě, jež dostalo chuť na krásný svatební dort. A jeden z uživatelů zase popsal situaci, kdy se brali jeho rodiče. Nějaké dítě se připojilo k jejich prvnímu novomanželskému tanci, a tak s ním museli tančit ve třech.

„Nechápu lidi, kteří se hádají o tom, co je správné. Je to svatba nevěsty a ženicha a je to na jejich rozhodnutí, koho pozvou. S dětmi, nebo bez? Jejich volba,“ v podobném duchu se shodli mnozí. Někteří novomanželé řeší toto dilema tak, že malým dětem najmou animátorku, jež pro ně připraví program a stará se o ně. Je to však další povinnost, kterou musí na svatbu zajistit, a mnohým se do toho přirozeně moc nechce.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*