Dětská bezprostřednost v hlavní roli. Malý chlapec dokázal rozesmát celý kostel

Fotografie: Pixabay

Hlavním aktérem tohoto skutečného příběhu je malý chlapec Levi Marlow ze Severní Karolíny. Jeho otec Ryan je tamějším pastorem. Jednoho dne na mši dorazila celá Ryanova rodina. Než ale muž začal řečnit, stalo se něco velmi zábavného.

Jeho syn si místo něj stoupnul na stupínek a postaral se o velkou show před očekávanou mší. I když je Levimu jen rok a 4 měsíce, předvedl doslova famózní vystoupení. Všichni přítomní byli unešení z projevu dětské bezprostřednosti.

Levi projevil řečnický talent a suverénnost jako jeho otec

Malý Levi si to nakráčel suverénně do místa, kde stojí řečnický pult a začal žvatlat a podivně pohybovat rukama. Bylo evidentní, že napodobuje svého otce při mších. Lidé přítomní v kostele se následně začali velmi bavit.

Leviho vystoupení bylo roztomilé. Tento malý hoch má tak jisto jistě našlápnuto k tomu, kráčet v kolejích svého otce pastora Ryana. Je až překvapivé, jak odhodlaně se prezentoval, a přitom neprojevil ani trochu dětského studu. Levi se zkrátka v životě neztratí, to už mohou jeho rodiče říct nyní s jistotou. No posuďte sami a zhlédněte video až do konce.

Fotografie: Pixabay

Děti jsou jako houba, absorbují do sebe mnoho ze svého okolí

Výchova dětí není snadnou disciplínou, to by jistotou potvrdili všichni zasloužilí rodiče. Ta malá stvoření velice snadno absorbují vše, co vidí, nebo slyší. Následně rádi replikují kohokoliv, stejně jako výše zmíněný Levi. Proto je nemírně důležité dětem předávat v útlém věku jen to nejlepší.

Podstatné je také, aby vyrůstaly v klidném a láskyplném prostředí. Nezpracované události a traumata si totiž mohou nést ve své duši po zbytek svého života. A to jim značně zkomplikuje jak vztah k vlastní osobě, tak i k okolním lidem. A co vaše děti? Také jsou tak rozverné, bezprostřední a suverénní v útlém věku, jako malý Levi Marlow ze Severní Karolíny?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]