19letý mladík požádal o ruku svou 76letou přítelkyni. Tvrdí že ji miluje, ale mnozí říkají, že chce její miliony

Fotografie: Depositphotos

Říká se, že láska nezná věk. Devatenáctiletý mladík a jeho o 57 let starší snoubenka to dobře vědí. Ti dva se stali mediálním případem poté, co chlapec požádal svou výrazně starší přítelkyni o ruku.

Květiny, červené balonky, vyznání lásky na kolenou a samozřejmě prsten: to vše živě na TikToku. Mladíkovo gesto lásky se však nelíbilo všem uživatelům, a tak se na něj snesla vlna kritiky. Komentující ale nebyli příliš shovívaví a pod video psali komentáře, že by snoubenka mohla být jeho prababičkou, nebo ji posměšně srovnávají se svými prarodiči.

Nechyběl pořádný prsten

„Náš slib,“ napsal Giuseppe D’Anna, devatenáctiletý influencer z Neaople k videu, které se stalo virálním  a získalo více než 16 milionů zhlédnutí. A opět fotka, na níž oba drží růži, a klip, na němž Giuseppe klečí s obrovskými balónky ve tvaru srdce a vášnivě líbá svou nastávající ženu. A nakonec neochvějný záběr na diamantový prsten s věnováním mladého milence: „A to je teprve začátek našeho dlouhého příběhu“.

https://www.tiktok.com/@milina_gatta/video/7110985764233645317?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=6912419451392804358

Nechybí jeho 76letá přítelkyně, a tak se z tohoto činu stala šokující žádost o ruku. Láska sice nezná věk, ale mnozí to tak nevidí, když se dozvěděli o nejdiskutovanějším zásnubním večírku všech dob. On, teprve devatenáctiletý chlapec a šestasedmdesátiletá dáma. Návrh se odehrál na sociálních sítích, které jsou živnou půdou pro ostrou kritiku ze strany uživatelů.

Věkový rozdíl jim nevadí

Skutečný večírek, promyšlený do detailu, doplněný scénografií ve jménu opravdové lásky. Červené balónky ve tvaru srdce a prsten v popředí, šťastný budoucí manželský pár. Snímky, které vyvolaly poměrně dost kritiky vzhledem k věkovému rozdílu mezi Giuseppem D’Annou a jeho snoubenkou. Kaskády komentářů pod příspěvkem s obrázky nezapomenutelného okamžiku.

„Mohla by to být vaše prababička,” stojí v jednom z komentářů o snoubence a „Moje babička je ve srovnání s ní malá holčička,” píše další uživatel. Rozdíl 57 let mezi budoucími novomanželi zkrátka nenechal internetové diskutující v klidu, ale pár se zřejmě nestyděl vynést svou lásku na denní světlo. A kdo ví, co se může stát, až pár ve svatebním oblečení řekne před hosty osudové „ano“.

@milina_gatta

@peppedanna1

♬ suono originale – Giuseppe D’anna⚡️

Okolí nevěřícně kroutí hlavou

Bez ohledu na to, jak šťastně pár vypadá, se však mnoho lidí domnívá, že jejich vztah není upřímný, a obviňují mladíka, že ji využívá, aby získal slávu. „Jen předstírá, že ji má rád, aby si získal příznivce. Dělá to mnoho lidí,” napsal jeden z komentátorů. Jiní zase jsou toho názoru, že dáma musí být bohatá a on chce dědit. Objevili se také spekulace, že jsou oba dokonce příbuzní, protože vypadají stejně. Někteří také tvrdili, že se na videích nikdy nelíbají na rty.

Snoubenci však mají v řadách internetu také spoustu příznivců, kteří je brání a považují pár za rozkošný. Na to, že je snoubence už 76 let, vypadá mnohem mladší, napsal jeden z jejich fanoušků. Jiný zase poznamenal, že doufá, že brzy najdou způsob, jak rodinu rozšířit. Když někdo napadl hrdličky, že si svůj vztah nechávají pro sebe, přišel na jejich obranu jeden z jejich příznivců a napsal, že mají plné právo sdílet své štěstí s ostatními.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]