Zdánlivě bezcitný muž na zemi našel stvoření, které prověřilo jeho povahu. Tohle z něj vyrostlo

Fotografie: Freepik

Tento muž boří všechny předsudky o drsně vyhlížejících lidech. Na zemi našel to nejmenší stvoření, jaké kdy viděl, a rozhodl se mu zachránit život.

Pokud jste velcí, musíte být laskaví, to je heslo, kterým se řídí muž, jenž se objevil na videu zveřejněném na internetu. Narazil na to nejmenší stvoření, jaké kdy viděl. Přestože muž působí navenek drsně, jeho srdce je dobrotivé. Vzal si zvířátko do své péče a postupem času se mezi nimi vytvořil dojemný vztah.

Div, že si drobného tvora vůbec všiml

Jednoho dne si tento muž všiml, jak se na zemi něco hýbe. Když se sklonil, aby si „věc“ prohlédl blíže, zjistil, že se jedná o malého šedého tvora. Ten byl tak droboučký, že je s podivem, že ho muž ze své výšky uviděl. Rozhlédl se a zjistil, že je zvířátko opuštěné. Nikde žádná rodina, žádná zvířecí maminka. „Viděl jsem jen jemné pohyby, pomyslel jsem si, že ho tady nemohu nechat zemřít,“ uvedl muž ve videu pro We Love Animals.

Když dorazil i s malým sirotkem domů, důkladně o něj pečoval. Podával mu malé dávky tekuté stravy, postupně však přidával a nakonec zapojil i tuhou potravu, jakmile ji bylo zvíře schopné přijmout, jak uvádí server Djurbibeln. Muž se rozhodl, že si malou myšku ponechá jako domácího mazlíčka a bude se o ni i nadále starat. Dal jí jméno Moly. Nedokázal si představit, že by ji opustil.

Muž našel v popelnici psa oblepeného lepicí páskou. Majitelka si myslela, že se pouze ztratil

Vytvořilo se mezi nimi pevné pouto

Postupem času myška povyrostla a nyní tráví spoustu času se svým lidským tatínkem a dalšími domácími mazlíčky, které má muž doma. Moly jako kdyby cítila, že jí muž zachránil život, nechce se ho pustit ani se od něj vzdálit. Je to potěšující příběh, který je důkazem toho, že mnoho lidí dokáže klamat tělem. Naštěstí jsme mohli u nás na SvětěKreativity zmínit více takových příběhů se šťastným koncem. Třeba když záchranářka našla pod autem opuštěné štěně.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*