Krádež, která se zloději nevyplatila, přepadl zápasnici UFC. Zneškodnila ho dvěma ranami

Bohužel jsou součástí společnosti i takoví lidé, kteří inklinují k opakované trestné činnosti, jakou je krádež. Mezi ně patří zejména zloději a kapsáři. Ti si vybírají často velmi bezbranné oběti, jako jsou starší lidé, ženy, nebo malé děti. Tento příběh vypráví osobní zkušenost jedné mladé ženy z Brazílie, jejíž reakce zloděje nejen překvapila, ale také zneškodnila. Co se vlastně stalo? Čtěte dál a dozvíte se více.

Fotografie: Instagram Polyana Viana

Slavná bojovnice a vyděšený zloděj

Měl to být den jako každý jiný. Polyana se chystala do města, a tak si přivolala taxi před svůj dům. Když na vůz čekala, přistoupil k ní náhle neznámý muž a nejprve se zeptal, kolik je hodin. Odpověděla mu, ale později od ní požadoval veškeré cennosti a peníze. Sedmadvacetiletá dívka se ale nenechala zastrašit a nic zloději nedala.

Muže během několika málo minut zpacifikovala několika rychlými údery a kopy. Zloděj totiž neměl ani nejmenší tušení, že se postavil ženě, která byla světoznámou šampionkou ve smíšených bojových uměních v Brazílii.

Polyaně se tedy v tu chvíli velmi vyplatily její zkušenosti a fyzická zdatnost. Zloději zabránila v pohybu a čekala, až přijede policie. Ta muže zatkla a žena si tak mohla oddychnout.

Fotografie: Pixabay

Polyana Viana

Dnes je Polyaně již 28 let a na útok neznámého zloděje asi nevzpomíná ráda. Avšak její zkušenosti ji ochránili před loupeží a také možným napadením. A muž, který ji chtěl okrást, si nyní dvakrát rozmyslí, zda spáchá podobný čin znovu.

Polyana Viana se již několik let věnuje smíšenému bojovému umění, které je známé i pod zkratkou MMA (mixed martial arts). Tento sport probíhá formou zápasů v oktagonu, osmiúhelníkové aréně, která je někdy označovaná i jako „klec“. MMA je sport kontaktní. Bojuje se buď ve stoje, na zemi, nebo v takzvaném klinči. Což jsou specifické údery loktem a kopy koleny. MMA vznikl právě v Brazílii, odkud pochází i napadená Polyana. Základy tohoto sportu byly položeny už ve starověku.

Úvodní Fotografie: Freepik

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]