Muž pracoval jako správce parkoviště a stal se milionářem. Jeho cesta k bohatství se ukázala jako dokonalý plán

Fotografie: Depositphotos

Peníze si můžete vydělat mnoha způsoby. Některé vám vydělají více, jiné méně. Tento správce parkoviště si svou prací vydělal miliony liber. Jeho práce ale možná nebyla tak poctivá, jak by se mohlo zdát.

Většina z nás si zakládá na tom, že jsme čestní lidé. Existují ovšem lidé, kterým na tom tolik nezáleží. Správce parkoviště rozhodně není někdo, koho byste podezřívali z něčeho nezákonného nebo nekalého. Zvlášť, když pro vás pracuje každý den po dobu 25 let. Podívejte se na plán, který mu zabral čtvrt století, ale přinesl mu obrovské množství peněz! A přitom se ani příliš nenadřel, protože pracoval pouze jako správce parkoviště!

Fotografie: Freepik

Zajímavý a zábavný příběh

Sice nevíme, zda je tento příběh skutečný nebo ne, ale pokud vás rozesměje, myslíme si, že je to nejdůležitější. Podívejme se na začátek příběhu. U ZOO v britském Bristolu je parkoviště pro 150 automobilů a 8 autobusů. Stejně jako mnoho jiných, i toto parkoviště má svého správce, který má na starosti automat na jízdenky, kde musí řidiči zaplatit za parkování svého vozu.

Fotografie: Freepik

U této ZOO se platí 1 libra za automobil a 5 liber za autobus. Muž, o kterém mluvíme, zde pracoval celých 25 let prakticky každý den. Jednoho dne ovšem nepřišel do práce.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce