Napodobování dítěte pobavilo nejen jeho rodiče, ale i miliony diváků po celém světě

Napodobování je něco, co dělají děti zcela běžně. Toto však neopakovalo po svých rodičích, ale po jejich psovi. A výsledkem byla velmi vtipná situace, která nepobavila jenom rodiče a zároveň majitele čtyřnohého mazlíčka, ale pobavila také mnoho lidí po celém světě. To proto, že se vše zachytilo na mobil a video se začalo virálně šířit.

Napodobování jako způsob výchovy

Napodobování není nic neobvyklého. Jedná se v podstatě o způsob, tedy určitý styl výchovy. Díky tomu je možné jakékoliv dítě naučit řadu různých návykům, dovedností a vzorců chování. Nutno však dodat to, že napodobováno není jenom to dobré, ale to špatné. Podle toho, jak se chová rodič se může začít chovat také samotné dítě. U těchto rodičů to však nehrozí, jelikož jejich potomek se o ně v podstatě nezajímá. Má lepší objekt zájmu.

Napodobuje psa

Toto dítě si pro napodobování nevybralo ani jednoho z rodičům, ale rozhodlo se k tomu, že bude napodobovat výhradně jejich psa. A je to mnohem vtipnější, než to na první pohled zní. Psi totiž dělají mnoho zajímavých věcí, které jsou pro člověka nenapodobitelné. Je proto celkem zajímavé, pokud se o to někdo pokouší. Zvláště když je to dítě, které tak ukazuje svou nevinnost a také roztomilost. Zárukou je něco, co skutečně pobaví. A to úplně každého, kdo má rád zábavu.

Vytí mu moc nejde

Co dělá jejich pes? Vyje. A to poměrně hlasitě. A jak na to reaguje malé dítě, které je hned vedle psa? Líbí se mu to, a tak chce tento zvuk napodobit. Až ho ale uslyšíte, tak vám bude jasné, že od vytí psa je na hony daleko a napodobování mu zase až tak moc nejde. To je ale dobře, jelikož jedině tak mohlo vzniknout toto vtipné video. Ukazuje tak nerozlučnou dvojku dítěte a psa, kteří jsou velkými kamarády. Děťátko však bude muset ještě trochu povyrůst, aby mohlo dojít k tomu, že skutečně zvládne alespoň podobný zvuk, jako dělá pes.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]