Žena oznámila partnerovi těhotenství velmi netradičně a to pomocí šatů

Těhotenství je velmi radostná událost. I proto by sem mělo oznámit, pokud možno zajímavě, originálně a také vtipně. Této dívce se to dokonale povedlo. Už několik týdnů tušila, že je těhotná. Potom si udělala test a následně vyrazila k lékaři. A ten to jenom potvrdil. V tu chvíli byla obrovsky šťastná a přemýšlela, jak to oznámí svému partnerovi.

Počkala na něho doma

Ten měl přijít z práce, a tak se rozhodla, že na něho počká. Jakmile vešel do dveří, šla mu naproti a postavila se před něj. On nevěděl, co to znamená, jelikož mu na začátku vůbec nic neřekla a on nechápal, co se bude dít. Dívka si totiž vymyslela opravdu netradiční oznámení těhotenství.

Ukázala na své oblečení

Svému partnerovi řekla, ať sen podívá na její oblečení. Ne proto, aby jí řekl, jak jí to sluší, ale proto, že její outfit ukrýval jeden zajímavý a také tajný vzkaz. Jak jistě tušíte, ten se týkal právě jejího těhotenství. Právě v oblasti břicha měla napsáno, že zde se skrývá nový život, nové děťátko. Její partner si vzkaz přečetl, nemohl ho nejprve pochopit a po chvíli mu to došlo. Partnerka mu takto originálně oznámila těhotenství.

Byl velmi dojatý

Bylo vidět, jak je její partner nejprve velmi dojatý a potom velmi překvapený. Hned k ní poklekl a dal si hlavu k jejímu břichu. Dokonce neudržel ani slzy. Bylo vidět, jak je upřímně rád a jak se už nyní těší z toho, že už nebudou jenom dva, ale že budou hned tři. Reakce partnera byla velmi překvapující, jelikož málokterý muž takto zareaguje.

Zaznamenáno na skrytou kameru

Dívka chtěla být opravdu originální, a tak udělala to, že do domu nainstalovala skrytou kameru. To proto, aby mohla natočit své netradiční oznámení těhotenství a potom hlavně reakci svého partnera. Tu mu potom ukázala a on nevěřil svým očím, jak ho daná informace dokázala sebrat.