Znamení zvěrokruhu, která občas vedou tak trochu chaotický život. Nepatříte mezi ně i vy?

Fotografie: Depositphotos

Ve společnosti se pohybují lidé nejrůznějších charakterů. Jeden je až příliš pedantský a organizovaný a ten druhý má v životě spíš chaos, ale neřeší to. Jaká znamení zvěrokruhu inklinují k jakési rozevlátosti? To můžete zjistit právě teď.

Svobodomyslný Střelec

Střelci jsou už ze své podstaty velmi svobodomyslní a nemají rádi žádné svazování ani hranice. Co se týká plánování, asi u nich nejspíš neuspějete. Jejich netečný stav jim zkrátka vyhovuje a žijí tak nějak z minuty na minutu. Mají potřebu dělat to, co je právě napadne. Jejich pozitivní vlastností však je schopnost pojmout více informací naráz a vyselektovat je. Jsou to velmi chytří lidé, kteří si střeží svou svobodu.

Fotografie: Freepik

Rozevlátý Blíženec

Blíženci sice mají rádi sami o sobě dochvilnost, ale sami ji jaksi nedodržují. Plánování není nic pro ně. Raději v životě improvizují a mají rádi dobrodružství. Občas se jim může stát, že zapomenou nějakou důležitou schůzku, protože zrovna myslí urputně na něco jiného, co je potřeba udělat. Tito zrozenci jsou prostě nepředvídatelní.

Zasněné Ryby

Ryby jsou znamení velmi citlivé, romantické a kreativní. Fantazie mají, jak se říká, na rozdávání. Je tu ale jisté úskalí. Tito zrozenci si rádi plují na svém vysněném růžovém obláčku a realitu všedního dne někdy vůbec nevnímají.

Roztěkanost je vlastnost jim vlastní. Nezřídka kdy tedy bývají mezi Rybami tvůrčí a umělecké typy. Jejich druhý svět jim je příjemný a nechtějí z něj vytrhnout.

Fotografie: Freepik

Nekonformní Vodnář

Z Vodnáře nikdy nebude ovce v davu. Je to volnomyšlenkář, který jde proti proudu. A také nikdy neplánuje, žije zkrátka tak, jak umí. Jeho výhodou je to, že umí z každé komplikované situace bravurně vybruslit, a ještě je u toho velmi zábavný a kreativní.

Sobecký Beran

Beran není sobecký vůči blízkým lidem. Jeho sobectví se objevuje pouze u cizích lidí. Pokud vám něco slíbí a nepřijde na schůzku, zpravidla si z toho nedělá těžkou hlavu a někdy se ani neomluví. Prostě je nad věcí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]