Změny v chování, podle kterých odhalíte partnerovu nevěru včas

Žijete idylický partnerský život, s partnerem se smějete, užíváte krásných společných dní, ale náhle se ze strany vašeho manžela, nebo přítele něco změnilo? Už vás tak často neobjímá, komunikujete spolu méně a váš intimní život se téměř vytratil? Ve hře může být i nevěra. Jaké příznaky sledovat?

Na co by se měla žena zaměřit?

Ještě, než svého partnera osočíte z nevěry, pokuste se sledovat drobné nuance, které vám vaši tezi pravděpodobně potvrdí:

  • Z oděvu partnera cítíte dámský parfém a objevíte i stopy rtěnky: tento nález prakticky potvrzuje to, že váš muž byl v blízkém kontaktu s jinou ženou. Občas jsou tyto projevy ignorované, přitom jsou zcela zjevné. Pokud se tyto nálezy opakují často, je potřeba na partnera udeřit a na rovinu situaci probrat.
  • Vaše společná komunikace vázne: dříve jste si spolu často povídali o uplynulém dni a občas si i psali zprávy a nyní jako by se tohle vše vytratilo neznámo kam.

  • Partner je podrážděnější než obvykle: i maličkosti vašeho partnera dokážou spolehlivě rozčílit. Dříve mu některé vaše zlozvyky nevadily a nyní na ně upozorňuje a obtěžují ho.
  • Tráví více času u počítače a telefonu, které jsou v době jeho nepřítomnosti zaheslované: pokud tak váš muž nečinil dříve, měli byste rozhodně zpozornit. V případě, že nespouští oči ze svého mobilu, je celkem pravděpodobné, že má milenku.

Další příznaky nevěry

U partnera byste se taktéž měli všímat toho, jak se staví ke konfliktním situacím. Svádí vinu pouze na vás? Pak něco není v pořádku. Důležitá je totiž ve vztahu i zdravá sebereflexe. V momentu, kdy někteří muži randí potají s milenkami, mohou své manželky dokonce častěji obdarovávat drahými dary. Mají potřebu své počínání maskovat zvýšenou pozorností o svou partnerku.

Pokud náhle váš manžel nosí květiny a stále vám lichotí, i přesto, že to v minulosti nikdy nedělal, může se jednat o jeden z příznaků nevěrníka. Obvykle ve vztahu, kde probíhá nevěra, panují problémy v intimním soužití. Muž může být naopak více aktivní, nebo o sex s vámi nejeví zájem vůbec.

Někdy při odhalení nevěry pomůže i pověstná ženská intuice, která vám říká, že něco není v pořádku. Cítíte ze strany partnera nečestné jednání a máte tušení, že vám jen lže. Občas je dobré naslouchat svému šestému smyslu. Může vás nasměrovat správně.

Fotografie: Freepik