Krasobruslař vypadal nenápadně. Následně zvedl publikum ze sedadel

Když má krasobruslař talent, je to radost se na jeho vystoupení dívat. Tento předvedl něco, co ještě nikdo před ním. Když přijel na led v zaplněné hale, každý samozřejmě očekával to, že bude k vidění další klasické vystoupení. Tedy další v podstatě běžný choreografie, která je pro krasobruslení typická. Opak však byl pravdou.

Nenápadný začátek

Přijel na led, postavil se do středu a čekal na to, až začne hrát hudba. To se také stalo a muž se začal hýbat do rytmu. Začátek byl celkem pomalý, byl nenápadný, ale skvěle odpovídal i samotné hudbě. Ani ta neměla výrazné tempo. To se ale postupně měnilo. Po úvodní hudební melodii došlo k tomu, že se hudba najednou zrychlila. A v tu chvíli nikdo nevěřil svým očím.

Unikátní druh tance

RiverDance, tak se tento druh tance nazývá oficiálně. Pokud vám název nic neříká, tak vám ho ještě přiblížíme. Jde o takzvané irské tance, ve stylu step dancing. Jistě jste daná vystoupení již viděli. Hraje u nich irská hudba a tanečníci mají zajímavou choreografii, která kombinuje zajímavé pohyby se stepem. A teď si představte, že něco podobného je prováděno nikoliv na podiu v divadle, ale na zimním stadionu, na ledové ploše a na bruslích.

Krasobruslař všechny ohromil

Když se změnila úvodní hudba na známou irskou melodii, mohl tento krasobruslař konečně všem naplno ukázat, jaký byl onen hlavní důvod, proč zde vystupuje. Ukázal dokonalou choreografii, kterou nikdo ještě nikdy neviděl. RiverDance totiž kombinoval i s několika klasickými bruslařskými sestavami. Tím se jeho vystoupení stalo nezapomenutelné. A bylo také odměněno obrovským bouřlivým potleskem, kdy publikum dokonce vstalo ze svých sedaček. Nedivíme se, jelikož vidět něco co je takto úchvatné, to je zážitek na celý život. I vy máte možnost se na vystoupení podívat, díky video záznamu, který z něho byl pořízen.

River Dance on Ice

Jason Brown – Riverdance On Ice, be sure to watch until the end – Hope you all have a Great Weekend Everyone CHECK OUT -> www.celticthundercruise.com <-

Gepostet von Celtic Thunder Official am Freitag, 10. März 2017

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]