Dívka zvedla porotu ze židlí. Takový pěvecký výkon nečekali. Na 100 % dostane i vás

Fotograie: Pixabay

Mnoho lidí tráví své večery sledováním televizních show a někteří z nich se jich i osobně účastní. Jedna dívka přišla do talentové soutěže zazpívat a svým vystoupením všechny překvapila.

V televizi se často vysílá talentová show, jež se pořádá skoro každý rok. Ještě předtím, než se začne s natáčením, je uskutečněn casting. Na ten většinou dorazí obrovské množství lidí, kteří jdou ukázat porotě svůj talent. Pokud se jim zadaří, postupují do dalšího kola. Někdy se najdou i takoví účastníci, kteří nevypadají na to, že by nějaký talent měli. Této soutěže se zúčastnila i dívka, která přišla porotě zazpívat velice známou píseň.

Simon Cowell ji trochu rozhodil

Do britské televizní show X Factor dorazila mladá dívka, která chtěla ukázat svůj talent. Studentka jménem Lucie Jones se odhodlala k tomu, aby celému publiku i porotě zazpívala a následně byla ohodnocena za svůj výkon. Když dorazila na pódium a řekla, jakou píseň chce zazpívat, Simon Cowell se jí zeptal, zda si chce opravdu vybrat takto těžkou píseň. Lucie odpověděla, že ano, a na Simonovi bylo vidět, že jí příliš nevěří.

Fotografie: Flickr

Vybrala si světoznámou píseň

Lucie Jones si vybrala velice známou píseň od Whitney Houston s názvem „I Will Always Love You“. Tato skladba je velice těžká a netroufne si na ni úplně každý.

Nejedná se přímo o dílo od Whitney Houston, protože ji složila Dolly Parton, která ji již dříve proslavila. Od filmu Bodyguard z roku 1992, kde ji zazpívala Whitney Houston, je však vždy spojována hlavně s touto zpěvačkou a jejím ohromujícím hlasem.

Fotografie: Unsplash

Dívka ukázala velký talent

Simon Cowell ji lehce rozhodil svou otázkou, ale Lucie si byla jistá, že to zvládne. Jakmile začala zpívat, všichni byli ohromeni jejím krásným hlasem. Celou skladbu zazpívala s jistotou a neudělala žádnou chybu. Publikum se velice brzy zvedlo ze sedadel, aby ji podpořilo hlasitým potleskem. Všem bylo jasné, že tato dívka to zvládla perfektně. Po jejím vystoupení stálo celé publikum i porota a tleskali jí.

Porota byla ohromena a i zkušený Simon Cowell jí řekl několik hezkých slov. Podle něj je tato píseň jednou z nejtěžších na světě a velice se mu líbilo, že Lucie nechtěla Whitney Houston pouze kopírovat. Dále jí řekl, že celou skladbu zazpívala podle sebe, a to se mu velice líbilo. Nakonec pronesl, že Lucie je opravdu dobrá zpěvačka. Na celé vystoupení se můžete podívat ve videu.

Zdroj: YouTube / The X Factor UK

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]