Teprve tříletá dívka zpívá písničku od Disneyho. Po chvíli se k ní přidá její tatínek a z jejich představení je hit internetu, který vás dojme

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé jsou talentovaní a projeví se to v opravdu útlém věku. Claire Ryann je důkazem tohoto tvrzení bezezbytku. Stala se známou ve třech letech.

Teprve tři roky byla malá Claire Ryann na světě, když společně se svým tatínkem natočili video, které pak otec sdílel na internetu. Společně na něm zpívají písničku, kterou si malá dívka velmi oblíbila. Jde o písničku Zlaté vlasy a velká spletitost z její oblíbené pohádky od Disneyho. Záznam je opravdu velmi dojemný a v celém světě sklidil opravdu velký úspěch.

Nejde o obyčejné video

Jestli čekáte, že uvidíte obyčejné domácí video a malou zpívající slečnu, mýlíte se. Video začíná záběrem na vodu jezera a květinu, která padá na hladinu. Poté uvidíte kouzelnou malou dívku, jak kouká z lodičky. Za malý okamžik je v záběru i se svým tatínkem. Malá dívka začne na vodní hladině zpívat oblíbenou písničku a její tatínek ji přitom doprovází na kytaru. Klip je zpracovaný opravdu precizně. Zanedlouho se v záběru objeví tmavnoucí obloha a vzápětí už dívenka zpívá ve tmě.

Fotografie: Freepik

Následuje záběr na noční oblohu plnou světlélek, které mizí do dáli. Jde o velké množství vypuštěných lampionů, přesně jako v pohádce, kterou malá dívka miluje. V těchto záběrech je však princeznou ona malá dívka, kterou drží tatínek na ramenou. Dojemný je pomalý záběr na jednotlivé lampióny štěstí, které se pomalu sunou nahoru k obloze. Do toho se prolíná obraz malé slečny na lodičce.

Začne zpívat tatínek

Zatímco malá slečna je oblečená jako princezna, její tatínek se oblékl do oblečení pro prince. V záběru na lodičce dokonce začne zpívat se svojí dcerou. Video je opravdu dojemné a krásné. Nechybí na něm ani pověstný chameleon, který k této pohádce neodmyslitelně patří. Určitě nejde o obyčejný počin a bez profesionálních záběrů kamery by nebylo možné něco podobného vytvořit.

Fotografie: Pixabay

Jedno je však jasné. Malá dívka musela mít obrovskou radost, že mohla se svým milujícím a milovaným tatínkem zažít něco takového jako je natáčení klipu v roli své oblíbené pohádkové hrdinky. Ostatně radost by z toho měla pravděpodobně každá dívka, která má ráda Lociku z oblíbeného dětského filmu Na vlásku, který byl zpracovaný již také jako seriál.

Zdroj: YouTube / The Crosbys, Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]