Ženě se v talentové soutěži smálo publikum i porotci. Nakonec ale svým vystoupením všem vytřela zrak, posuďte sami ve videu

Fotografie: Depositphotos

Žena překvapila publikum i porotce. Předem odsouzená účinkující všem vytřela zrak, když otevřela pusu a začala zpívat.

Talentové soutěže jsou fantastické v tom, že šanci dostane naprosto každý. Nezáleží, kolik vám je let, jaké máte zázemí nebo jak vypadáte. Navíc sledování takových pořadů je pro diváka velice emotivní. Když se na pódiu objeví účinkující, jenž klame vzhledem, ale poté vás ohromí svým úžasným talentem, vžene to do očí slzy nejen divákům v publiku a u televizních obrazovek, ale i porotcům. My pro vás dnes jedno z takových vystoupení máme.

Kdo by si nepamatoval Susan Boyle

Vzpomínáte si na dnes už slavnou Susan Boyle? Jeden z nejobávanějších porotců britské talentové soutěže Britain’s Got Talent Simon Cowell se na Susanin příchod tvářil velice neochotně. Zřejmě očekával propadák, který si vyslouží několik červených X. Místo toho ale porotci zůstali ochromeni Susaniným nádherným hlasem.

Fotografie: Depositphotos

Susan v roce 2009 vystoupila s písní I Dreamed a Dream z muzikálu Bídníci. To byl pro nezaměstnanou Skotku osudový moment. Okamžitě se stala internetovou senzací a video s jejím výkonem získalo za pouhých 24 hodin 4,5 miliónu zhlédnutí. Dnes má na kontě 6 studiových alb a zná ji celý svět.

Historie se opakuje

A jak to vypadá, máme tady Susan Boyle číslo 2. Na pódiu britského X Factoru se objevila 53letá Jacqueline Faye. Celá scéna začíná tím, že trochu nervózní Jacqueline vypráví o svém životě. Žije na farmě, stará se o spoustu zvířat, například slepice, kachny, koně, pávy, atd. Žena popisuje svůj život tak podrobně, že diváci v publiku i porotci začínají kroutit hlavami a smát se, co z toho zase bude.

Fotografie: Uživatel Norwooduk / Creative Commons / CC BY-SA

Simon Cowell jen rezignovaně kulí očima a zřetelně můžete vidět, jak si přeje, aby bylo brzy po všem. Když dojde na otázku, co si dnes Jacqueline pro porotu připravila, Jackie se rozhodla zazpívat píseň You’re My World od Cilla Black. Všichni očekávají to nejhorší.

Žena všem vytřela zrak

Jakmile ale Jackie otevře pusu, je jasné, že má v sobě něco výjimečného. Jakmile přijde refrén, i jinak tvrdý a nekompromisní Simon Cowell se začne usmívat od ucha k uchu. V ten moment totiž pochopil, že se zrodila hvězda.

Fotografie: Freepik

Kdy se naučíme, že bychom neměli člověka odsuzovat dříve, než jej poznáme? Přestože se předsudkům často neubráníme, je třeba počkat si, co se z daného člověka vyklube. A Jacqueline Faye, stejně jako Susan Boyle, je toho důkazem. Podívejte se na Jackieno vystoupení, které za pouhý týden od svého zveřejnění, získalo až půl miliónu zhlédnutí:

Zdroj: YouTube / The X Factor UK

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]