Proměna 60leté babičky: Desítky let nosila stejný účes, pak řekla svému kadeřníkovi, aby s ní udělal, cokoliv chce

Fotografie: Viridiano Barrios / Creative Commons / Attribution 2.0

Lidé často bývají upjatí a bojí se větších změn. Tato žena se však rozhodla zariskovat a zašla si k odborníkovi na proměny. Poté velmi litovala, že k němu nezašla dříve.

Jestliže člověk žije pouze na jednom místě, nechodí příliš s přáteli ven a o nic se nezajímá, začne být jeho život velice rychle stereotypní. Vystoupit ze stereotypu není nic jednoduchého – a hlavně si člověk musí sám uvědomit, že jeho život uvízl na bodě mrazu a je potřeba se sebou začít něco dělat. Tato žena na to přišla až v 60 letech, a proto se rozhodla pro změnu.

Volba správného stylu není jednoduchá

Pokud nejste odborníkem, ale přesto byste rádi na sobě udělali nějakou změnu, budou pro vás začátky nejspíše hodně složité. Člověk si totiž musí najít styl, v němž se cítí pohodlně a zároveň mu sluší. Jestliže jste ale už vyzkoušeli hodně módních kousků, různé styly a také různorodé barvy, možná je na čase, abyste se svěřili stylistovi, kadeřníkovi nebo maskérce. Ti vám totiž dokážou poradit nejlépe, stejně jako této dámě, která za nimi přišla, aby jí udělali proměnu vzhledu.

Žena si uvědomila, že chce změnu

Této ženě jménem Debbie bylo přesně 60 let, když jí došlo, že už o sebe nějakou dobu příliš nepečuje. Uvědomila si, že žije s mužem, který ji ani nepochválí za to, jak vypadá, a zároveň ji to netáhne k tomu, aby se malovala, upravovala nebo nějak jinak snažila. Protože sama nevěděla, kde začít, rozhodla se vyhledat odborníka.

Odborník hned věděl, co bude dělat

Protože Debbie často sledovala různé proměny, začala ženám závidět jejich vzhled. Sama ale nevěděla, jak by na sobě něco mohla změnit – a hlavně co přesně by to mělo být. Zašla si tedy za odborníkem na proměny, který měl zrovna v televizi show o proměnách vzhledu, a řekla mu, ať s jejím zevnějškem udělá, co chce.

stará žena kadeřník
Fotografie: Pexels

Žena přišla s šedivými vlasy

Do studia, kde se měla konat proměna, přišla Debbie nenamalovaná, s šedivými kudrnatými vlasy a na jejím obličeji bylo poznat, že je trochu ztrhaná. Celoživotní péče o rodinu, kdy na sebe nenašla chvíli času, jí dala zabrat a bylo to na ní znát. Odborníci na proměnu se tedy rozhodli vrátit ženě jiskru a také jí na vzhledu ubrat pár let.

Výsledek proměny byl famózní

Když měli odborníci proměnu hotovou, jen málo lidí by uvěřilo, že se opravdu jedná o tu samou ženu. Nutno podotknout, že Debbie nebyla na žádné plastické operaci, ale pouze u kadeřníka, stylisty a na líčení. Její vlasy už nebyly dlouhé a šedivé, ale krásně sestříhané a obarvené. I když některé dámy dělají kratší vlasy starší, u Debbie to bylo přesně naopak.

Její nová barva byla blond s lehkým nádechem zrzavé. Oči měla krásně vystínované a na pleti měla skvěle zvolený make-up, který ji omladil. Při líčení byla na rty použita rtěnka v meruňkové barvě a v tom samém odstínu měla i tvářenku, která jí dodala do obličeje energii a jiskru. Debbie byla z proměny nadšená, ale její manžel jí řekl, že nechápe, proč musela jít na proměnu, protože se mu líbila taková, jaká je. Důležité však je to, že Debbie je nyní sama se sebou spokojená a má i trochu více sebevědomí.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*