Vlasy bezdomovkyně byly plné cementu: Po proměně je z ní úplně nový člověk

vlasy bezdomovkyně

Kadeřníci se často setkávají s různými požadavky klientů. Kolikrát jde o bizarní přání sestřihu či barvy. Tento kadeřník dostal zcela novou výzvu.

Celých 100 milionů lidí je na naší zemi považováno za bezdomovce. Život na ulici je stresující nejen fyzicky, ale i psychicky. Možná to bylo jen tak pro dámu, kterou kadeřník potkal na ulici. Paní přišla do salonu v ušpiněném oblečení a s naprosto příšernými vlasy. Byly rozcuchané, plné hrudek cementu a špíny ze stavby. Když ji kadeřník uviděl, okamžitě se rozhodl jí pomoci.

Bezdomovkyně se nechala ostříhat

Když žena vstoupila do salonu, měla slzy na krajíčku a v ruce držela velkou hroudu cementu, která byla přichycená k jejímu řetízku na krku. Nechala kadeřníky, aby jí řetěz přestřihli kleštěmi a zbavili jí toho cementového břemene. Paní bez domova se toho mého při vstupu do salonu nedotkla, hroudu cementu si stále drží na krku a nechává kadeřníky kleštěmi ustřihnout řetízek.

Zatímco kadeřník se začíná věnovat ženiným vlasům, další člen personálu se snaží z cementu dostat přívěsek, který patří k řetízku. Kadeřník rozmotává vlasy, hrudku za hrudkou a snaží se je rozplést. Zdá se, že se jedná o bolestivý úkon, ale je to nutnost, aby žena nepřišla o všechny své vlasy. Poté, co je to nejhorší dole a kadeřník ustřihne to, co nešlo zachránit, jde ženě umýt vlasy.

kadeřník stříhá ženě vlasy
Fotografie: Pexels

Dva kadeřníci pracovali na odstranění posledních chuchvalců za pomocí kondicionéru. Bojovali a snažili se zachránit co nejvíce zničených vlasů, což trvalo nekonečně dlouho. Dáma mezitím využila příležitosti a opláchla si špínu z obličeje, zatímco čeká na dokončení finálního střihu. Kadeřník ostřihl pořádný kus kadeří, a okamžitě žena vypadala jako někdo jiný.

Úplně nový člověk

Nakonec kadeřník své milé zákaznici vlasy obarvil. Zvolil teplý blond odstín, který se kloní k mědi. Ženě nalakovali nehty krásnou červenou barvou v odstínu červeného vína a udělali velmi vkusný a slušivý make-up. Než se mohla spatřit, kadeřník ji podal černé oblečení, aby se převlékla.

Když se žena spatřila, ani ona ani nikdo jiný z přítomných nevěřili svým očím. Přiznáváme, že tato proměna nás naprosto uchvátila, ačkoliv žena měla již před proměnou krásnou tvář, nové vlasy a make up z ní udělali doslova femme fatale. Posuďte sami ve videu níže.