Žena z ulice si už nevěděla rady. Vizážistka tvrdila, že je její přání nereálné. Výsledek je dechberoucí

Fotografie: Depositphotos

Rita byla několik let opuštěnou bezdomovkyní. Na ulici si jí všimla mladá vizážistka a rozhodla se, že její osud vezme do svých rukou a změní nejen její vzhled, ale i život.

Několik let žila na ulici, to se projevilo na jejím vzhledu. Na její tváři se podepsal nepříjemný osud, se kterým se musela poprat. Na ulici skončila poté, co přišla o své jediné dítě. Nejen tento její příběh, ale hlavně její vzhled se stal velkou výzvou pro profesionální vizážistku, která se rozhodla, že ženě pomůže ke změně.

Vrátila jí nejen krásu, ale také důstojnost

Vzhled dokáže v našem životě změnit mnohé, vizážistka se proto rozhodla, že bude proti nepříznivému osudu této ženy bojovat a pomůže jí se opět postavit na vlastní nohy a žít důstojný život, nikoliv živořit na ulici. Bylo jí jasné, že v tomto případě jen dokonalý make-up stačit nebude, podle webu Virali ženě nejprve zaplatila kompletní zubní péči.

Jakmile měla Rita upravené zuby, začalo se pracovat na dalších potřebných věcech, její kompletní přeměna zahrnovala kosmetickou péči, depilaci, aplikaci umělých řas a nakonec také potřebný make-up. Celou proměnu vizážistka spolu se svým týmem dokumentovala a následně ji také zveřejnila na svém instagramovém účtu.

Kadeřník

Kadeřníkovi přiznala, že po letech bez jakékoliv péče to s ní už horší být nemůže. Po proměně plakala

Její sledovatelé zůstali v němém úžasu

Proměnu, kterou vizážistka s ženou dokázala, je téměř neuvěřitelná. Její fanoušci zůstali v úžasu a ona si vysloužila desítky obdivných komentářů a slov uznání. Z bezdomovkyně dokázala pomocí kvalitní péče udělat sebevědomou ženu, která zcela jinak působí nejen na veřejnost, ale i na ni samotnou. Změna jejího vzhledu dokázala změnit i její myšlení a pohlížení na sebe samu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Shafag Novruz (@shafaqnovruz)

Čin této vizážistky byl naprosto nezištný, rozhodla se, že chce nebohé ženě pomoci, a dokázala tak, že ještě stále existují lidé, kteří dělají dobré skutky z laskavosti. Její záměr vyšel, svým činem dokázala ženě změnit život. Nejedná se o jediný takový příběh, nedávno jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o podobném příběhu, kde žena získala sebevědomí na základě změny vzhledu.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]