Tatínkův pokus o ostříhání dcery dopadl katastrofou. Tento den ji bude do smrti strašit

Fotografie: Depositphotos

Dívka skončila téměř s holou hlavou. Její svobodný tatínek v této oblasti příliš nevynikal, ale jednoho dne se to rozhodl změnit. Nyní je jeho instagramový účet plný úžasných účesů jeho dcery.

Greg Wickherst z Colorada v USA je svobodným otcem malé dcerky Izzy. Jako svobodný rodič musí zastat povinnosti nejen otce, ale i matky. To obnáší jak domácí práce, tak i česání vlásků jeho malé holčičky, která by se ráda zdobila jako většina dívek v jejím věku. Leč tatínkové zpravidla neumí vykouzlit na hlavách svých dcer moderní a oslnivé účesy. V této oblasti byl Greg naprosto beznadějný. Až se jednoho dne všechno změnilo.

Otec zvládá každodenní povinnosti na jedničku

Greg je skvělý otec. Zvládá každodenní povinnosti i časovou tíseň na jedničku. Stejně jako většina rodičů, i on vozí svou dceru do školy a ze školy, na kroužky, připravuje obědy do krabičky, nakupuje, pere, žehlí, uklízí, pomáhá s domácími úkoly a čte pohádky před spaním. To všechno sám. Musí zastat povinnosti obou rodičů a je nutno podotknout, že to zvládá skvěle.

Je zde však jedna oblast, ve které si Greg připadal naprosto ztracený, a sice úprava dlouhých vlasů své dcery Izzy. Dlouho se snažil i o obyčejný culík a zastřižení ofiny, jenže výsledek byl vždy stejný – křivý ohon s cik cak ofinou. Přestože si zpočátku myslel, že na zastřižení vlasů nic není, zjistil, že realita je pro něj trochu jiná.

Izzy skončila s oholenou hlavou

Gregova dcerka nakonec skončila s oholenou hlavou. Ukázalo se, že úprava vlasů je pro Grega mnohem těžší, než si myslel. Greg je ale odhodlaný otec. Když už překonal tolik překážek a naučil se tolik věcí, rozhodl se, že to tak bude i s vlasy jeho dcery. Rozhodl se o účesech dozvědět více, aby se Izzy už nikdy nemusela stydět vyjít ven.

Obědové pauzy trávil v kadeřnictví

Greg pracuje na škole, kde se mimo jiné nachází i školní kadeřnictví. Tak Greg začal trávit přestávky právě tady. Pro studenty to bylo skvělá zábava, Gregovi poskytli spoustu užitečných rad ohledně péče o vlasy a jejich úpravy. Dokonce si mohl i některé účesy vyzkoušet. Sice to chvíli trvalo, ovšem pomalu, ale jistě se Greg naučil dělat nejen culíky, ale i copánky.

Dnes je jeho instagramový účet plný těch nejúžasnějších účesů, jaké si jen dovedete představit. Vytvořil také facebookovou stránku, kde zveřejňuje všechny své výtvory, dokonce sdílí a radí různé tipy a triky. Pokud Greg někdy bude uvažovat nad změnou povolání, je téměř jisté, že jako kadeřník se rozhodně neztratí. Má skutečný talent.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*