Kadeřníkovi přiznala, že po letech bez jakékoliv péče to s ní už horší být nemůže. Po proměně plakala

Kadeřník
Fotografie: Pexels

Jednoho dne se podívala do zrcadla a zjistila, že se jí nelíbí to, co vidí. Rozhodla se, že je načase podstoupit radikální změnu vzhledu a tak se svěřila do rukou odborníka.

Angleika několik let řešila rodinné problémy, zapomněla ale během toho pečovat také o sebe. Nejen starosti, ale také každodenní spěch a nedostatek odpočinku se podepsali na jejím vzhledu. Ve věku 40 let vypadala o deset let starší a tak se jednoho dne rozhodla, že je zapotřebí něco změnit. Prvním krokem byla změna jejího vzhledu.

Její dlouhé vlasy ztrácely na kráse

Prví, čeho si člověk při pohledu na Angleiku rozhodně všiml, byly její dlouhé vlasy. Bohužel ale právě na nich se negativním způsobem podepsalo to, že žena několik let péči o sebe zanedbávala. Rozhodla se proto, že je zapotřebí navštívit kadeřníka. Podle informací, které uvedl web Planetapl, u kadeřníka nebyla dlouhých 10 let.

Nechtěla ale nic ponechat náhodě a tak se svěřila rovnou do rukou profesionála. Kontaktovala Christophera Hopkinse, odborníka na radikální přeměny vzhledu, který se touto profesí proslavil nejen na internetu. Muž je známý jako „Makeover Guy“ a jak uvádí web Dompelenpomyslow, díky němu se lidé opět cítí ve svém těle dobře a spokojeně.

Jakmile ji viděl, hned věděl, co má dělat

Na první pohled bylo jasné, že první, na čem je zapotřebí zapracovat, jsou právě vlasy. Na těch se roky nedostatečné péče výrazným způsobem podepsaly a bylo tedy zapotřebí se jich zbavit. Kromě vlasů se ale Christopher postaral také o nový make-up a také doplňky, jako jsou náušnice, které konečný vzhled Angleiky podtrhly. O podobné proměně jsme čtenáře deníku SvětKreativity také informovali.

Starostlivá vnučka prosila duševně rozloženou babičku, aby ji navštívila v kadeřnictví. Omládla o 20 let

Její proměna ale měla také další pozitivní dopad. Po drobné úpravě mohly být její vlasy i nadále použity, byla z nich vyrobena paruka, kterou na své hlavě nosí Angleiky kamarádka. Žena tak nejen radikálně změnila svůj vzhled, také pomohla své přítelkyni. I takový dopad mohou mít proměny, které pochází z rukou slavného muže. O další takové proměně se dozvíte například v tomto článku.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]