Paní Hana koupila starý železniční vagón z roku 1985 a přeměnila ho v nádherný domov. Teď je chloubou celé ulice

Fotografie: Depositphotos

Lidé mají někdy opravdu skvělé nápady. Stejně jako tato žena, která ze starého železničního vagónu udělala nádherný domov.

Může se zdát, že kreativitě se meze opravdu nekladou. A to především když jde o bydlení. Jelikož jsou v dnešní době ceny opravdu vysoké, nemůže si většina mladých dovolit vlastní bydlení, a tak žijí v malých bytech. Takto to měla i tato žena, ale rozhodla se, že s tím něco udělá. Koupila si starý železniční vagón a přeměnila ho v dokonalý domov.

Neutratila moc peněz

Žena jménem Hannah Doss z Kalifornie v USA už dlouhé roky platila vysoký nájem za malý byt, v němž bydlela. Tento byt jí ale už dlouhou dobu nevyhovoval, ale netušila, jak to změnit, protože ceny všeho jsou v dnešní době opravdu vysoké, takže si nemohla koupit něco vlastního. Tato životní situace ji už opravdu nebavila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hannah Doss (@journeythetinyhouse)

Nakonec ji ale napadlo něco, díky čemu ji teď obdivuje většina lidí. Toto řešení totiž nevyžadovalo velké investice ani mnoho znalostí, jak postavit malý domov od základů. Pro začátek si koupila špinavý a sešlý železniční přívěs z roku 1985. Mohlo by se zdát, že je velmi obtížné kompletně přeměnit vagón v pohodlné bydlení, ale nakonec to měla hotové za pouhé 3 měsíce.

Opravdu se jí to podařilo

Přívěs je sice široký jen 2,4 metru, takže v něm není tolik místa, ale zdá se, že je v něm hodně místa jak pro Hannah, tak pro jejího přítele a psa. Místo ložnice je ve vagónu postel, která se zasouvá pod podlahu, aby nezabírala příliš místa, a kuchyně je vybavena vším, co potřebujete. V koupelně je dokonce pračka i sušička. Podívejte se sami, opravdu se jí to podařilo.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*