Žena (69) byla zhnusená ze své zanedbané vizáže. Proměna od stylisty ji omladila o 10 let, skoro sama sebe nepoznala

Fotografie: Pixino

Péče o tělo je důležitou součástí každé ženy. Pokud však na krásu nemá čas, začne si připadat ošklivá. Tato dáma proto podstoupila profesionální proměnu.

Každý člověk by se o sebe měl v životě nějakým způsobem starat. Nejdůležitější by měly být základní hygienické návyky a poté už je na každém, jakou další speciální péči o sebe si zvolí. Ženy nejčastěji zajdou ke kadeřníkovi, na kosmetiku, na nehty nebo na masáž. Tato žena si ale nic z toho už delší dobu nedopřála, a proto se začínala cítit zanedbaně. Jednoho dne se však rozhodla vydat k profesionálovi, aby podstoupila velkou proměnu.

Péče o svůj vnitřek i zevnějšek

Na člověku se velmi projeví to, jak se stará o své tělo. O dané osobě se toho hodně dozvíte už jen z toho, jak se stará o své zuby nebo nehty. Jakmile má někdo tyto části na těle zanedbané, je velmi pravděpodobné, že o sebe příliš nepečuje. Může to být způsobeno ale i zdravotními potížemi. V každém případě má každý možnost se o sebe starat alespoň trochu.

Život někdy bývá krutý

Čas od čase se ale v životě každého člověka vyskytnou komplikace, problémy nebo nepříjemné situace. Tato žena zažívala velmi stresové období, a tak úplně zapomněla na péči o svůj zevnějšek. Jednoho dne se ale koukala na videa na internetu a narazila na proměny lidí od jednoho profesionála. Po pár dnech jí to nedalo a rozhodla se, že tohoto odborníka na proměny vyhledá.

Fotografie: Freepik

Ne každý člověk má tolik odvahy, aby se zcela svěřil do cizích rukou a nechal si udělat jakoukoliv proměnu. Tato žena ale jednomu odborníkovi věřila a jeho práci důkladně znala. Nebála se tedy ničeho a pouze čekala, co s ní tento profesionál provede. Do salonu krásy přicházela s vysušenými hnědými vlasy a na jejím obličeji bylo vidět, že je hodně unavená.

Profesionál dokončil svou práci

Jakmile měl profesionál hotovo, žena byla výsledkem nadšená. Její vlasy byly předtím hodně nevýrazné, a tak žena lehce zapadla v davu lidí. Odborník na proměny jí ale přebarvil vlasy na blond barvu, sestříhal je a ještě natočil. Dáma prozradila, že takový objem nikdy neměla.

Na jejím obličeji nebyly nijak křiklavé barvy, což bylo velké štěstí, protože jemné a třpytivé barvy jí krásně rozzářily pleť. Na rtech měla žena jemnou růžovou rtěnku, oči měla lehce zvýrazněné stíny a tužkou na oči. Celkovému vzhledu hodně pomohla i jemně růžová tvářenka, která ji omladila a dodala jí šmrnc.

Zdroj: Livebiz