Balíček z módního e-shopu obsahoval nechutnost. Po otevření se zákaznice málem pozvracela

Fotografie: ŠJů / Creative Commons / Attribution 2.0

V současnosti je velmi moderní objednávat zboží ze zahraničí. Tato žena si však nepřečetla recenze na e-shop a když zboží dorazilo, byla velmi naštvaná.

Určitě už jste si všimli, že některé produkty lze na internetu zakoupit i ze zahraničí. Velká část lidí se ale bojí určitých poplatků, které se takových zásilek mohou týkat, a raději se tomu vyhnou. Někteří však vědí, jak nakupovat ze zahraničí, a tak objednávají i velké množství zásilek. Tato žena si objednala módní kousek ze zahraničního e-shopu, aniž by se podívala na recenze. Když balík dorazil, nestíhala se divit.

Zboží, které zde nekoupíte

Pokud se podíváte na nějaký e-shop, který není český, častokrát narazíte na kousky, jež zde nekoupíte. Taková nabídka je lákavá pro zákazníka, který chce mít netradiční kousky, a mnohdy si tak objedná i něco, u čeho nejsou recenze. Tuto chybu udělala i tato žena a když zjistila, co jí dorazilo, podobnou chybu už pravděpodobně nikdy neudělá.

Jakmile si budete vybírat na zahraničním e-shopu nějaký kousek, určitě se vždy podívejte i na recenze od ostatních uživatelů – a pokud jsou v recenzích přiloženy i fotky, podívejte se i na ně. Budete si tak moci lépe představit, jak daný kousek vypadá doopravdy. Tato žena tak neučinila a když rozbalila zásilku ze zahraničí, oblečení se vůbec nepodobalo tomu, co očekávala dle fotografií prodejce.

Žena se podělila o zkušenosti na internetu

Protože se žena velmi těšila na daný módní kousek, byla hodně zklamaná a také naštvaná tím, co jí dorazilo. Jakmile tedy zjistila, že tento kousek si na sebe nikdy nevezme, podělila se o svou zkušenost na internetu. Připojila i fotografii, na které oblečení vypadá plesnivé. Ostatní uživatelé příspěvek komentovali tak, že si musí vždy číst recenze a že tato plíseň je možná vložený kousek papíru, jenž se po cestě rozložil.

Fotografie: Pixabay

Lidé začali sdílet své zkušenosti

Další uživatelé uvedli, že nikdy neměli problém s balíčky ze zahraničí, ale že si vždy dávali pozor na recenze. Někteří naopak ke komentáři připojili vtipné fotografie, na nichž ukázali originální fotografii z e-shopu a pak vlastní fotografii toho, co jim přišlo. U některých věcí by člověk ani nemohl říct, že se jedná o produkt, který si zákazník objednal.

Zdroj: Petra Z. – čtenářka