V roce 2007 Kristině zemřel otec. Její přítel zaklekl u jeho hrobu, aby ho požádal o svolení k žádosti o ruku

Fotografie: Weldon Kennedy / Creative Commons / Attribution 2.0

Žádost o ruku bývá velmi zásadním okamžikem. Tento muž se rozhodl požádat svou přítelkyni o ruku takovým způsobem, že jí naprosto vyrazil dech.

Chvíle, kdy se dva lidé v páru rozhodnou spolu strávit zbytek života, bývá pro mnohé lidi zásadním životním zlomem. Než ovšem dojde k oddání a celému obřadu, vede cesta zamilovaných přes žádost o ruku a zasnoubení. Žádosti o ruku někdy bývají netradiční, což dokázal i Matthew, který se rozhodl vzít si svou přítelkyni Kristinu.

Pár žil společně 5 let

Matthew a Kristina se poznali v roce 2011 na jedné vinici. Byla to láska na první pohled. Od té doby jejich vztah jen vzkvétal. Začali společně žít a sestěhovali se k sobě. Po pěti letech začal Matthew vymýšlet plán, jak co nejlepším způsobem požádat svou milovanou o ruku.

Muž si musel najít záminku

Matthew dlouhou dobu vymýšlel, jak svou žádost o Kristininu ruku pojme. Poté, co již měl veškeré plány vymyšlené, musel přijít na to, jak vše zamaskovat, aby jeho milovaná nic netušila. Nakonec si vymyslel příběh, že jede s kamarádem oslavit narozeniny na druhý konec země, takže se tam nějakou dobu zdrží. Kristina jeho kamaráda znala, a tak s tím neměla nejmenší problém.

Oslava se nekonala

Žádná oslava se však vůbec nekonala. Matthew se rozhodl procestovat celé Spojené státy americké, aby postupně navštívil všechny Kristininy příbuzné. S každým z nich natočil krátké video, se kterým měl poté další plány. První kroky mužovy cesty vedly za matkou jeho přítelkyně, s níž se rozhodl podělit o svůj záměr. Ta se vším souhlasila a pomohla mu obvolat všechny příbuzné, aby s návštěvou Matthewa počítali.

Muž točící video
Fotografie: Pixabay

Cesty trvaly dlouhou dobu

Navštívit všechny příbuzné dalo muži velikou práci. Stálo ho to spoustu času na cestách. Rozhodl se mimo jiné navštívit i Kristininu babičku v Las Vegas. Když babičce sdělil své plány, rozhodla se mu darovat rodinný zásnubní prsten. Požádala Matthewa, aby tento prsten použil při žádosti o ruku v rámci tradice, která se v jejich rodině drží.

Jedna zastávka byla netradiční

Po všech příbuzných už muži zbýval jen jeden. V roce 2007 Kristině zemřel otec. Mužova cesta tedy směřovala ještě do New Yorku, aby otci sdělil radostnou novinu, ke které se chystá. Matthew tak natočil video, jak si s jejím otcem povídá u jeho hrobu. Vše poté sestříhal a utvořil z videí krátký film.

Nastal osudný okamžik

V den svého návratu již měl Matthew vše připravené. Rozhodl se tedy pozvat Kristinu na onu vinici, kde se tehdy poznali. Když tam dorazili, rozhodl se muž své milované svěřit se svými návštěvami. Ihned poté jí pustil krátký film, který pro ni vytvořil. Po skončení filmu požádal Kristinu o ruku. Žena plakala štěstím a samozřejmě Matthewovi řekla své ano. O svůj příběh se rozhodli společně podělit a video Matthew později sdílel na internetu.

Zdroj: Ongelooflijk

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*