S fotografem čekali novomanželé na dokonalý záběr. Pak se objevila neznámá žena a ve vteřině vše zničila

Fotografie: Depositphotos

Svatební den patří k zážitkům, na které se nezapomíná. I proto ho snoubenci pečlivě připravují, aby měli na co vzpomínat. Důležité jsou také fotografie, které zaznamenávají jejich okamžiky štěstí. Ne vždy se ale povedou.

K zaznamenání průběhu svatebního dne je většinou pozván profesionální fotograf, který má s tímto dostatek zkušeností. Není to zrovna jednoduché nafotit svatbu tak, aby fotografie byly opravdu povedené. Na některé „momentky“ se čeká i nějakou dobu, než se podaří.

Aby bylo vše dokonalé

Čerství novomanželé si pro své fotografie často vybírají zajímavá místa a okamžiky, aby získali nezapomenutelné snímky a vzpomínky na své štěstí. Takto přesně chystali scénu pro svou fotografii nevěsta a ženich na ostrově Korfu. Napadlo je, že by velmi dobře mohlo na jejich fotografii vypadat letadlo, které přistávalo na nedalekém letišti. Chtěli využít toho, že letadlo letělo nad místem jejich pobytu ve velmi nízké výšce. Poprosili proto svého fotografa, aby počkal na ten nejlepší okamžik a pak teprve zmáčkl spoušť fotoaparátu.

Na první pohled vypadalo vše jednoduše

Získat snímek s letadlem se nezdálo být na první pohled zapeklitým oříškem. Nevěsta se ženichem se postavili na mořské molo a zaujali pózu, ve které se chtěli při fotografování zvěčnit. Nyní již jen stačilo počkat na letadlo. To se již blížilo, jak bylo poznat podle hluku jeho motorů. Fotograf byl připraven a novomanželé také. Letadlo se mělo každou chvíli objevit v záběru.

@duminciucbogdanfilms Wedding in Corfu 😩✈️ #karen #ruinedshot #weddingvideographer #corfu ♬ Oh No (Instrumental) – Kreepa

Tohle nikdo nečekal

Ve chvíli, kdy do záběru s novomanželi vlétlo letadlo, fotograf zmáčkl spoušť. Jenže v ten samý moment se do objektivu fotoaparátu dostala také žena, která venčila svého psa. Z romantické fotografie se najednou stal vtipný snímek s cizí osobou, která se svatbou neměla vůbec nic společného. Novomanželé byli původně hodně zklamáni, ale nakonec si řekli, že i to je památka na jejich svatební den.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*