Manžel s rodinou se rozhodli odpojit ženu od přístrojů, ta však náhle zašeptala osudové slovo

Fotografie: iStock

Pokud nevěříte, že lidé v kómatu slyší všechny zvuky, jež jsou okolo nich, možná váš přesvědčí příběh této ženy, kterou chtěli odpojit od přístrojů, jež ji udržovaly při životě.

Člověk se může do kómatu dostat zničehonic a tento stav může trvat buď několik minut, nebo také několik let. Jedná se o stav, kdy je mozek poškozen a musí se zotavit. Jestliže se člověk dostane do kómatu, je potřeba, aby byl pod lékařským dohledem v nemocnici. Zde se o něj bude starat personál a pomůže pacientovi v tom, aby se jeho mozek vzpamatoval a opět začal fungovat tak, jak má.

Muž našel svou ženu v bezvědomí

Jednoho dne se muži jménem Steven Swapp obrátil život naruby. Toho dne totiž našel svou ženu v bezvědomí a ihned jí zavolal lékařskou pomoc. Jeho manželka Lyndee (45 let) byla hospitalizována v nemocnici a lékaři mu sdělili, že se jeho žena dostala do kómatu. Nikdo nemohl tušit, jak dlouho v tomto stavu Lyndee bude, ale celá rodina doufala, že se brzy zotaví.

Lyndee neměla pouze manžela, ale také dvě krásné děti, pro něž tyto chvíle byly hodně těžké, ale nikdo z nich nechtěl ztrácet naději. Jejich maminka byla 12 dní v kómatu a její stav se nijak nelepšil. Z tohoto důvodu lékaři rodině doporučili, že by bylo lepší Lyndee odpojit od přístrojů, které ji udržovaly při životě.

Lyndee chtěla být dárkyní orgánů

Jelikož lékaři rodině řekli tento verdikt a doporučení, nechali si Steven a děti čas na rozmyšlenou. Shodli se na tom, že budou respektovat doporučení lékařů, a tak se přišli s Lyndee rozloučit. Každý člen rodiny k ní postupně přistoupil a vždy se s ní rozloučil. Na tento moment Lyndee nikdy nezapomene, protože všechna slova a zvuky, které se okolo ní odehrávaly, si velmi dobře pamatuje.

Fotografie: Pixabay

Nejen tato slova si pamatuje, dokonce slyšela i to, co o ní říkali lékaři, a také jejich slova o tom, co se s ní bude dít dál. Když se s ní přišel rozloučit manžel, zašeptal jí do ucha, že musí bojovat dál a musí být bojovnice. Přestože Lyndee nemohla mluvit, pohybovat se nebo cokoliv jiného, dokázala něco, co lékaři ještě nezažili.

Lyndee dokázala nemožné

Jakmile se k Lyndee naklonil její manžel, aby ji naposledy políbil, zašeptala mu do ucha, že bude bojovat. V tu chvíli to byl pro rodinu velký šok, protože lékaři ji už odpojili od přístrojů, ale žena dále bojovala, a dokonce to pošeptala svému manželovi. Po nějaké době se Lyndee naštěstí uzdravila a nyní všem okolo vypráví, jak ji Stevenova slova přivedla zpět do života. Díky ní by si každý měl uvědomit, že není dobré ztrácet naději.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]