Účesy vhodné pro ženy všech věkových skupin. Zkuste oživit svůj vzhled

Preferujete jednoduchý, a přitom stylový účes? Potom budete zcela jistě v příštím roce velmi šik. Populární budou především účesy zvané „bob“. Inspirovat se můžete následujícími tipy. Každá žena si v tomto pestrém portfoliu určitě vybere.

Stylový „bob“ pro polodlouhé a vlnité vlasy

Pokud disponujete hřívou vlnitou a polodlouhou, bude vám „bob“ slušet stoprocentně. Je vhodný zejména pro ženy, které jsou sportovně založené a preferují ležérní outfit. Úprava tohoto účesu je velmi jednoduchá. Postačí mít po ruce pouze stylingový gel, nebo lak na vlasy a dokonalý výsledek je na světě! Velmi romanticky bude vyhlížet i vlnitý „bob“ upravený nejrůznějšími sponami a sponkami.

Hladký „bob“ pro perfekcionistky

Dávno odzvonilo mikádu, které vypadalo jako kdyby jej někdo ostříhal podle hrnce. Velmi moderní jsou nyní i „boby“ hladké, které kadeřnice snadno vytvoří z rovných vlasů. Na týlu jsou vlasy kratší než kolem obličeje.

Tento účes je velice slušivý, a tak se ho nemusí bát ani ženy zralé. Vlasy budou vypadat vždy perfektně upravené, což ocení zejména dámy se sklony k perfekcionismu.

Další účesy, které budou in v roce 2021

Kromě populárního „bobu“ se budou v příštím roce nosit i tyto účesy:

  • Polodlouhý střih s dlouhou ofinou vyfoukanou do stran. Sedne především mladým dívkám a velmi štíhlým ženám.
  • Dlouhé vlasy s klasickou ofinou. Pokud máte hranatý, nebo kulatý obličej, budete s tímto účesem dokonalá. Sluší téměř každému, vypadá velmi žensky. Vyhnout by se mu měly dámy zralejších let. Těm mohou dlouhé vlasy přidat roky.
  • Mikádo po ramena s delší ofinou. Vyhlíží rozhodně rozverně a mladistvě. Proto sedne zcela určitě mladým slečnám a také energickým ženám.
  • Dlouhé vlasy postupně sestřihané. Jsou velice rebelské, a tak je ocení dámy volnomyšlenkářské, které si chtějí udržet svou ženskost.
  • Krátké mikádo s patkou. Tento účes vám rozhodně ubere několik let. Vhodný je pro dámy všech věkových kategorií.

Záleží jen na vás, jaký sestřih se vám bude líbit a který vám sedne. Důležité je cítit se v něm příjemně a sebevědomě. Pokud si nejste jisté, nechte si poradit od kadeřnice.