Hana (48): Manžel mě opustil kvůli mému vzhledu. Když mě potkal po návštěvě stylisty, začal toho litovat

Haně je 48 let a rozhodla se pro radikální krok, kterým měla být proměna svého vzhledu hned poté, co její muž požádal o rozvod. Jeho rozhodnutí také přisuzovala svému vzhledu, na který v posledních letech příliš nedbala. Tato změna vlivem známého a zkušeného stylisty Christophera Hopkinse skutečně ženě velice prospěla. No posuďte sami.

Jak z šedé myšky udělat atraktivní dámu

Když Hana zavítala do salonu k Christopherovi, necítila se ve své kůži. Nízké sebevědomí a chmurné nálady z ní jenom čišely. Žena byla nenamalovaná, vlasy měla dlouhé, nestříhané a prošedivělé. Volné oblečení jen dokreslovalo celkový dojem šedé myšky. Stylista věděl, že Hana zkrátka potřebuje navrátit opět tu ztracenou jiskru, jejíž zbytky se v jejích očích nenápadně ztrácely, a tak se pustil do dlouhé a důkladné práce, která má famózní výsledek.

Perfektní účes a dokonalý make-up

Po několika hodinách trpělivé práce, stříhání, barvení, líčení se Christopher dobral cíle. Hana neuvěřitelně prokoukla. Její vlasy ostříhal na praktické a slušivé mikádo. Aby účes získal šmrnc, obarvil ženinu hřívu na velice příjemnou hnědou barvu, která ladí s jejím obočím.

Rozhodně ji tento krátký střih o několik let omladil. Make-up Hanu celou jako by proměnil v jinou osobu. Bledou a unavenou pleť pozvedl velice svěží odstín make-upu, který nepůsobí rozhodně uměle a nesourodě. Ženě dokonale sluší.

Rozzářil její hezký obličej. Výsledek potrhují výrazně namalované oči, s tmavými očními stíny, které Haně navrátily jiskrný pohled. Odstín rtěnky je velice jemný, dá se říct v podstatě přirozeně růžový a ženě lichotí.

Celkově se tato proměna skvěle povedla. Hana je z ní nadšená. Dokonce tvrdí, že se za ní začali otáčet i muži na ulici. Pokud její muž opravdu odešel kvůli jejímu vzhledu, dnes si asi bude svůj odchod velice vyčítat. Z ženy se totiž stala skutečně atraktivní žena.

Fotografie: MAKEOVERGUY

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]