Pokud ve vztahu toužíte po vášni, tato znamení zvěrokruhu vás zaručeně potěší

Fotografie: Freepik

Chcete vědět, jestli bude váš nový partner dobrým milencem, než si to v praxi vyzkoušíte? Může vám k tomu pomocí znamení zvěrokruhu, ve kterém se jedinec narodil. Podívejte se, která to jsou.

Je možné předvídat, zda bude partner dobrým milencem? Ano! Vše, co musíte udělat, je znát jeho znamení zvěrokruhu. Existuje několik znamení zvěrokruhu, která mají ve své charakteristice zapsanou vášeň. Podívejme se, na které jedince byste se měli soustředit a kdo vás zaručeně nezklame. Ale musíte také počítat s tím, že nejsou tak stálí a mohou jednat nepředvídatelně.

Štír

Štíři jsou vášniví, podnikaví a neúnavní. Jsou to vlastnosti ideálního milence? Energie Štíra je dost pro dva, takže riskujete, že si ani nevšimnete, jak vás odveze. Těžko toho budete litovat.

V posteli bude Štír vždy vědět, jak vás překvapit a jak vás potěšit. Jen se nedivte, že se někdy možná budete cítit zmanipulovaní, protože Štíři to velmi rádi a ochotně praktikují.

Lev

Tohle vás zaručeně nemůže překvapit! Jedná se přece jen o krále. A král by se měl velkoryse a bez dnů odpočinku obklopovat láskou. Skvělé to bude ale nejen pro něj, ale také pro vás. Vedle Lva se budete cítit nejkrásnější a nejvyhledávanější.

Fotografie: Freepik

Nešetří láskou ani dary a vy jen nezapomeňte pochválit a povzbudit. Jen k nim nebuďte až příliš upřímní. Hrubá shovívavost rozzuří i Lva.

Rak a Beran

Rak je nenapravitelný romantik, citlivý a jemný. Bude předvídat vaše touhy a splní všechny rozmary a touhy, které vám na očích uvidí. Pro Raka je potěšení partnera na prvním místě, takže dosáhnete zaručeně velkého množství orgasmů. Jen si pamatujte, že Rak má skvělou mentální orientaci, takže je snadné ho urazit a neodpouští zrady.

Fotografie: Freepik

Berani jsou možností pro ty, kteří mají rádi teplo. Pokud chcete vášnivý a žhavý sex, neváhejte spadnout do Beranova objetí. Postará se o to, abyste se měli dobře.

Fotografie: Freepik

Mimochodem, přes veškeré nadšení není Beran zastáncem nočního dobrodružství, takže po krátkém rande asi hned nepoznáte všechny jeho kvality a schopnosti. Ale pochopitelně to přináší i mnoho příkoří.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]