Každé znamení zvěrokruhu má svého anděla strážného. Zjistěte, který chrání vás

Fotografie: Freepik

Strážní andělé se mezi lidmi pohybují od nepaměti a dohlíží na to, aby naše cesta životem nebyla příliš náročná. Každý člověk získává svého strážného anděla podle postavení hvězd, do kterého se narodí. Ten jej vede a podílí se na jeho úspěších. Kromě tohoto strážného anděla je však život člověka ovlivněn také jeho protikladem, kterého je možné v případě nouze požádat o pomoc. Jaký andělé tedy chrání která znamení?

Strážní andělé podle znamení zvěrokruhu

Jednotliví strážní andělé drží ochrannou ruku nad lidmi narozenými v konkrétním znamení. Pro každí znamení jsou to vždy dva – ten hlavní a jeho protiklad.

Ochránce beranů

Znamení berana je velmi aktivní a silné, proto také osoby narozené v tomto znamení vede anděl kreativní, jež podporuje jeho potenciál. Také proto i rizikové akce mohou pro berana dopadnout úspěšně. Protikladem kreativního anděla je anděl lásky, který se snaží berana ochránit před ukvapenými špatnými rozhodnutími.

Fotografie: Freepik

Kdo dohlíží na býka?

Hlavním andělem, který stráží býky, je anděl trojice. Jeho hlavním cílem je dodávat býkům stabilitu, směr a odvahu, také proto býci velmi dobře snáší a zvládají náročné životní situace. Vedle anděla trojice stojí nad býkem také anděl reinkarnační, jež vnáší do jejich života romantiku a ochotu vyrovnávat se se změnami.

Andělé pro blížence

Blíženci jsou chráněni andělem naděje, který jim pomáhá se dostat i z největších potíží. Díky němu jsou také velmi pozitivní a snadno řeší jakékoliv konflikty. Protikladem anděla naděje je anděl smutku, který se snaží blížencům přinášet štěstí a lásku.

Raci a jejich ochránci

Na raky dohlíží anděl hojnosti, jež jim dodává vnitřní klid a celkovou harmonii. Právě kvůli tomuto plnému životu mají také raci upřímnou a laskavou povahu a problémy je obloukem obchází. Opakem anděla hojnosti je anděl práce, který brání rakům v osamělosti a přináší jim zdroje, z nichž mohou čerpat energii.

Kdo se stará o lva?

Lvi jsou silní a odvážní, také proto je jejich hlavním ochráncem anděl boje, který jim pomáhá udržovat si dobrou náladu i v případě, že se v jejich životě objeví nečekané problémy. Díky němu mají také lvi své nezaměnitelné charisma. Protikladem anděla boje je anděl svobody, jež propůjčuje lvům schopnost vyrovnat se s osamělostí a depresí.

Fotografie: Freepik

Panna a její andělé

Nad lidmi narozenými ve znamení panny drží ochrannou ruku uzdravující anděl léčitel. Jeho zásluhou jsou panny vyrovnané a velmi cílevědomé. Životní rovnováhu pak pannám pomáhá udržovat anděl snů, který je podporuje v rychlém řešení konfliktů.

Patroni pro váhy

Váhy podporuje anděl lásky, jež působí na jejich kreativní myšlení, důvěryhodnost a smysl pro spravedlnost. Protikladem je pak kreativní anděl, jehož úkolem je pomáhat vahám v těžkých životních situacích.

Kteří andělé chrání štíry?

Štíři jsou velmi romantické a inteligentní povahy s relativně impulzivním přístupem k životu. Tyto rysy u nich podněcuje působení reinkarnačního anděla. Jeho činnost pak doplňuje anděl trojice, jež jim dodává potřebný potenciál pro řešení těžkých rodinných a partnerských vztahů.

Kdo pomáhá střelci?

Patronem střelce je anděl štěstí, jehož hlavním cílem je rozvinout u tohoto znamení touhu po vědění. Střelci jsou díky němu láskyplní a upřímní. Motivaci k práci pak u střelců posiluje také anděl naděje, který jim pomáhá nezpychnout po prvním úspěchu.

Fotografie: Freepik

Patroni kozoroha

Kozoroh žije pod ochranou anděla práce, který mu dodává sílu a energii. To dělá z kozorohů velmi pracovité a dobrodružné osoby. V partnerských vztazích pak rozhodování kozorohů podporuje anděl hojnosti, který jim pomáhá najít vyvoleného partnera.

Ochránci pro vodnáře

Andělem, který hlídá vodnáře, je anděl svobody. Právě jeho působením mají vodnáři neustálou touhu dosahovat nových cílů. Vedle něj pak stojí anděl boje, jež podporuje úspěch plánů a projektů kozoroha a jejich rychlou realizaci.

Kdo drží ochrannou ruku nad rybami?

Ryby jsou velmi citlivé, a láskyplné. Tyto rysy získávají díky andělu snů. Jeho protipólem je pak anděl léčitel, který jim pomáhá řešit těžké životní situace, do nichž se svým láskyplným přístupem dostávají.

Zdroj: Themagichoroscope