Věrnost žen podle znamení zvěrokruhu. Poznejte, kdo je nejlepší pro partnerský vztah

Fotografie: Freepik

Věrná žena je pravděpodobně snem každého muže. Věděli jste, že znamení zvěrokruhu vám může dost napovědět v tom, která žena je nejvěrnější a která má naopak sklony k nevěře? Přesvědčte se sami.

Věrnost by měla být základem každého vztahu, pokud se samozřejmě partneři mezi sebou nedohodnou jinak a nerespektují si vzájemné nevěry. Jak poznat, že je žena věrná? Napovědět vám může charakteristika, kterou každé ženě dává znamení, ve kterém se narodila. To o jejím vztahu k věrnosti může prozradit hodně.

Ženy Berani jsou svobodné

Ženy narozené ve znamení Berana jsou tajemné a svobodné. Přitahují je v každém období života jiní muži. Mohou se vážně zamilovat, a dokonce se i vdát. Je pravda, že pokud se žena Beran zamiluje do někoho jiného, brzy za milencem odejde. Ženy Vodnáři bývají kreativní a nestálé. Často se zamilují a mají románky. Je pro ně důležité cítit motýly v žaludku. Střelkyně milují vášeň, emoce a adrenalin. Ideální muž pro ně je krásný, úspěšný a charismatický.

Fotografie: Depositphotos

Ryby potřebují ve vztahu cítit svobodu. I sebemenší náznak zákazu může vést ke konci vztahu. Pokud se však taková žena zamiluje, zůstane s partnerem navždy. Ženy Štíři obvykle navazují vztahy s velkým zájmem. Pokud je muž inteligentní, vzdá se žena svých stereotypů. Váhy přitahují muže svým pohledem. Jsou plné vášně a tajemství. Kozorožci nemají rádi samotu a touhu. Potřebují někoho milujícího a pečujícího, pak vytvoří silné manželství.

Rak si vás nedovolí zradit

Ženy ve znamení Raka si nedovolí milovaného člověka zradit. Nedokážou však také odpustit zradu druhého. Sňatky s takovými ženami jsou šťastné. Blíženci si vybírají manžela podobného svému otci. Před svatbou dlouhodobě a pečlivě zkoumají partnery. Výsledkem je, že jejich manželství bývají úspěšná. Býk je milovník romantiky, květin, poezie a nocí pod hvězdami. Samozřejmě mohou s někým flirtovat, ale zůstávají věrné.

Fotografie: Freepik

Panny se provdají jednou provždy. V době krize ve vztahu mohou myslet na zradu, ale ne na rozvod. Vše záleží na manželovi. Ženy ve znamení Lva se budou za svou zradu především stydět. Toto znamení je opravdu velice věrné. V každém vztahu je důležité, aby oba partneři byli v pohodlí. Opusťte stereotypy a společenské normy. Vytvořte si svá vlastní pravidla soužití s vašimi protějšky. Nezapomeňte respektovat jeden druhého.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]