Pět znamení zvěrokruhu, která mohou i nevědomky ničit cizí životy

Fotografie: Freepik

Astrologie představuje 12 znamení zvěrokruhu, ale pouze pět z nich disponuje destruktivními sklony vůči druhým lidem. Takoví lidé mohou ubližovat a ničit životy i zcela nevědomky. Někteří ovšem tyto činy dělají skutečně vědomě.

Maskovaný Střelec

Jako první si představme Střelce, který je na první pohled velmi charismatická a okouzlující osobnost. Dokonce se bude chovat velmi přátelsky a pohostinně. To vše ale dělá jen pro to, že potřebuje daného jedince získat na svou stranu. Jakýmsi pochlebováním jej zmanipuluje, a tak docílí svého. Využije jeho náklonosti pro svůj prospěch. Pokud je ve vašem okolí Střelec, rozhodně se s ním nehádejte. Nemáte možnost vyhrát. Ideální je tuto osobu ignorovat.

Pomlouvačný Kozoroh

Kozorozi nemají rádi pomluvy, které přichází od jiných lidí. Jsou však v tomto ohledu častokrát dost pokrytečtí. Sami si totiž neodepřou vyřknout nějaký ten drb na cizí účet.

Fotografie: Freepik

Někteří opravdu zlomyslní Kozorozi mohou dokonce šířit zkreslené informace o někom, koho zrovna nemají v lásce. Protože jsou tito zrozenci zvyklí tvrdě pracovat, mají vysloveně averzi k těm, kterým jak se říká „spadlo vše do klína“. Takové jedince neváhají ponížit a vystrnadit ze svého života.

Rozevlátý Blíženec

Blíženci jsou ze své podstaty velmi volnomyšlenkářští a organizovat život si opravdu nenechají. Někdy udělají věci, kterých později litují. Ovšem nemyslí to tak. Jejich roztěkanost a dvojakost způsobuje mnohdy stres a rozhořčenost u druhé osoby. Mohou zapomínat na důležité schůzky, nebo prostě jen zavolat domů, že jsou v pořádku. Budou vás zřejmě neustále žádat o odpuštění.

Fotografie: Freepik

Pokud tak ale učiníte, velké změny se rozhodně nedočkáte. Blíženci mají prostě v povaze to, že příliš neřeší záležitosti, které jim zrovna nepřipadají důležité. Žijí tady a teď, tak se s tím smiřte anebo jim dejte sbohem.

Záludný Lev

Osoby narozené ve Lvu se umí důmyslně mstít svým nepřátelům. Sebeovládání většinou ztrácí v momentu, kdy na někoho žárlí. Lidé, kterým se daří nadmíru dobře, jsou vlastně jejich velkými nepřáteli. Neváhají nahradit je v jejich slávě a bohatství.

Fotografie: Depositphotos

Pakliže Lvy někdy v minulosti urazíte, budou si to pamatovat velice dlouho a také to na vás vytasí v ten nejméně vhodný okamžik. Odpuštění u těchto zrozenců nečekejte. Budete jim ležet v žaludku snad navždycky. A v neposlední řadě Lvi velmi rádi připomínají chyby druhých, zatímco se sebereflexí značně pokulhávají.

„Vysávači“ Štíři

Astrologové praví, že Štíři patří snad mezi ty největší energetické vysávače ze všech. Většině těchto zrozenců dělá dobře, když někdo trpí. Pokud udělají chybu, málokdy si ji přiznají. Své okolí častokrát podněcují k intrikám. Pokud budete chtít tyto jedince změnit, pravděpodobně se vám to nepodaří.