Obětavost pitbula pomohla zachránit malou holčičku před téměř jistou smrtí

Pes je nejznámější domácí mazlíček. Psi jsou nejen skvělými společníky a přáteli, kteří vycítí naše emoce a dokážou náš povzbudit, či rozveselit. Někteří se stanou opravdu plnohodnotnými členy rodina a jsou schopní zachránit i lidský život. Tento příběh dokazuje, že věrnost a láska psů je opravdu bezmezná a že nezáleží, jaké rasy pes je, když má skutečně velké a odevzdané srdce.

Pitbul Saša jako nový člen rodiny

Před lety, když byla mladá žena jménem Latana Chai ještě bezdětná, rozhodla se pořídit si psa, kterého pojmenovala Saša. Malý pitbul byl tehdy ještě štěně, takže byl velice roztomilý. Mnoho přátel ji však odrazovalo od toho, aby takovou rasu nevychovávala, zvlášť když s mužem plánují dítě.

Pitbulové jsou považovaní ve společnosti primárně za bojová plemena, ale Latana věřila tomu, že když dá štěněti řádnou výchovu, lásku a péči, vyroste z něj skvělý pes. A taky, že se tak stalo. Saša byl vysloveně neagresivní a hodný pes, který poslouchal na slovo. Latana se o jeho výjimečnosti ujistila v jeden dramatický okamžik, kdy se jí doslova zastavilo srdce.

Odvrácená pohroma díky psovi

Krátce na to, co si Latana pořídila štěně, otěhotněla. Na miminko se v rodině velice těšili a po devíti měsících se narodila krásná holčička jménem Masailah. Vše probíhalo bez komplikací a děvčátko pokojně a ve zdraví rostlo. Pes si na Masailah také zvyknul, v podstatě ji miloval od první chvíle. Jednoho sobotního večera ale začal jejich pes Saša náhle a neklidně štěkat. Latana tedy překvapivě zkoumala, co se vlastně děje. Takhle se její pes nikdy nechoval. Běhal po bytě jako zběsilý a chtěl do dětského pokoje.

Žena po chvíli s hrůzou zjistila, že sousedův dům je v plamenech a od něj začal hořet i ten jejich. Kouř se především dostal do dětského pokoje, kde plakala malá holčička.

Mladý pitbul popadl dítě za plenu a utíkal s ním do bezpečí. Latana udiveně sledovala, jak je její pes neskutečně obětavý a chrání svou rodinu. Tento příběh je důkazem, že opravdu nezáleží na rase, ale hlavně na tom, kolik lásky psovi dáte, když s vámi vyrůstá. Pak je schopen za vás obětovat i život.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]