Nejroztomilejší duo internetu. Dvouletý chlapec se po delší době vrátil domů. Jeho pes od té doby začal každý večer dělat něco zvláštního

Fotografie: Freepik

Psí oddanost a láska neznají hranic, o čemž se přesvědčili i rodiče malého chlapce. Jejich fenka totiž udělala něco, co je dohnalo k slzám.

Kdo má doma nějakého čtyřnohého kamaráda, jistě uzná, že je to jiný vztah než s člověkem. Pes totiž dokáže svého páníčka milovat celou svojí bytostí a bez sebemenších výhrad. Zároveň je mu plně oddaný a každý okamžik, kdy s ním není, na něj čeká. Obdobnou zkušenost zažila i rodina z Velké Británie, která chová tři husky. A právě jejich starší fenka Millie tolik postrádala malého Parkera, že když se vrátil s maminkou z dovolené, zachovala se velmi dojemně.

Fotografie: Pixabay

Fence se po chlapci velmi stýskalo

Malý Parker, kterému jsou na zveřejněném videu přibližně dva roky, se vrátil se svojí maminkou z týdenní dovolené. Doma na ně kromě tatínka čekali i tři husky – dvě fenky, Millie a Lola a jeden pes, Rupert. Parker má od narození výjimečný vztah se starší z fen – s Millie. A právě díky ní se zveřejněné video stalo virálním, přičemž ho zhlédli téměř dva miliony uživatelů.

Fotografie: Freepik

Její radost z návratu oblíbeného člena rodiny je očividná. Malého Parkera nespustí z očí a snaží se mu být neustále nablízku. Malému chlapci také dá kdykoliv na požádání „pusu“ a v momentě, kdy jde Parker spát, již na něj čeká v jeho posteli. Chlapec poté velmi rychle usne, avšak Millie je celou noc vzhůru a dohlíží na něj, aby se mu nic nepřihodilo (nebo opět nečekaně nezmizel).

Unikátní vztah mezi Millie a Parkerem přetrval

Výjimečný vztah mají tito dva již od Parkerova narození, což jeho otec dokládá četnými videi na kanálech Instagram a Youtube, kde zveřejňuje příspěvky týkající se tří psů, které rodina doma chová (a situací s nimi).

Fenčino chování k dětem se podle otce rodiny změnilo poté, co měla sama štěňata. Od té doby je více ochranitelská a pečující. Otec navrch s úsměvem podotýká, že možná Millie považuje Parkera za jedno ze svých štěňat.

Podobné unikátní vztahy, jako je ten výše popsaný mezi malým chlapcem a jeho psem, jistě zažívá velká spousta lidí. Psi si totiž dokáží svým chováním velmi rychle získat téměř kohokoliv – a děti snáze než dospělé. Nutno však podotknout, že více pečující bývají feny, které jako by do dítěte promítaly své mateřské pudy a opravdu se o ně staraly jako o svá štěňata.

Zdroj: UberAlles