Obrovský ovčácký pes zůstal s batoletem o samotě uprostřed noci. Dětská chůvička zaznamenala, co s dívkou udělal

pes s malou holčičkou
Fotografie: Freepik

Rodiče byli velice opatrní, když si pořídila psa. Měli malou dceru, tudíž měli obavy, jak na sebe oba budou reagovat. Jejich strach však rychle odešel, když viděli, jak krásně na sebe ti dva reagují.

Každý, kdo vyrůstal v domácnosti se psem, moc dobře ví, jak úžasná stvoření to jsou. Mít čtyřnohého chlupatého kamaráda je pro děti velká radost. Ostatně fotografie psa Berkleyho a jeho rodiny jsou toho důkazem. Berkley nepochybně sdílí zvláštní pouto se svou mladší lidskou sestřičkou Elainey. Zpočátku byla dívčina rodina ve vzájemných kontaktech velmi opatrná. Zajímalo je, jaké by to bylo mít domácího mazlíčka a dítě pod jednou střechou, ale jak se ukázalo, je to výhra.

Holčička se psa nikdy nebála

Když byla Elainey ještě miminko, její rodiče byli velice opatrní, co se týkalo jejího kontaktu s Berkleyim. Nesměl se k ní příliš přibližovat. Báli se její i jeho reakce. Nakonec se ale ukázalo, že Elainey se vůbec nebojí a psí přítomnost ji dělá velice šťastnou. Dřív jsme ho drželi daleko, protože je tak velký, ale jediné, co ji mohlo potěšit, bylo to, že byl v místnosti. Takže když jsme pak psovi dovolili, aby byl kolem ní, uvědomili jsme si, jak moc je milý,“ řekla maminka Christine Jo.

Rodinný pes zachránil dítě před agresivní chůvou. Příběh, který je varováním pro všechny rodiče

Přicházel k ní každou noc

Postupem času, když 2letá Elainey spala sama ve své postýlce, si rodiče pořídili chůvičku. Jen aby ji občas zkontrolovali. Pak se ovšem zjistilo, že Berkley bral svou roli „velkého bratra“ velmi vážně. Jak Christine Jo vysvětlila, Berkley každou noc navštěvoval svou malou sestru. Chtěl se ujistit, že je všechno v pořádku a že je malá v bezpečí.

@christinejomiller We don’t deserve dogs. #bernesemountaindog #foryou #fyp #bestfriendgoals #dogsoftiktok #relationshipgoals #sendmeonmyway #wholesomemoments #tiktok ♬ Send Me on My Way – Guy Meets Girl

Chůvička měla v sobě zabudovanou kameru, která mohla i nahrávat. Když se rodiče následně podívali na záznam, co se minulou noc dělo, byli svědky kouzelného okamžiku. Po zhlédnutí okamžitě umístili video na sociální sítě, aby sdíleli roztomilou chvíli i se svými přáteli a sledujícími. Mnoho uživatelů internetu ocenilo přátelství a silné pouto, které se mezi dívkou a jejím pejskem vytvořilo.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]