Malý chlapec se celý život styděl za svůj vzhled. Poté ale dostal jako dárek unikátní kočku a vše se změnilo

Fotografie: iStock

Některé děti snáší velice špatně, že mají chronické onemocnění, určité postižení nebo nějakou vadu. Tento chlapec na tom byl podobně, ale pomohl mu netradiční dárek.

Každá žena by během těhotenství měla navštěvovat gynekologickou poradnu a chodit pravidelně na kontroly k lékaři. Jen díky prevenci a pravidelným kontrolám mohou těhotné ženy a lékaři včas přijít na to, že je dítě nějak nemocné. Občas se ale i přes různá vyšetření stane, že se dítě narodí s nějakou vadou nebo nemocí.

Malé děti a šikana

Jakmile je na dítěti vidět, že má nějakou nemoc nebo vadu, v mnoha případech si toho všimnou i ostatní děti. Bohužel si jiné děti neuvědomí, jaké to je, když má někdo nějakou nemoc, a začnou se dané osobě posmívat nebo dělat i horší věci. Z takové aktivity vzniká šikana, kterou by neměl nikdo zažít.

Pokud nějaké dítě vypadá odlišně nebo si ostatní najdou jiný důvod, proč ho šikanovat, je to velký problém, který pro šikanované dítě může mít i následky do budoucna. Tento malý chlapec jménem Madden (7 let) je jedním z těch, jemuž se ostatní posmívají kvůli jeho vadě.

Madden by chtěl mít kamarády

Malý Madden se narodil s rozštěpem rtu a patra a jeho vzhled je trochu odlišnější než u ostatních dětí. Vždy si přál mít pravého kamaráda, který by se mu neposmíval za to, jak vypadá, ale bohužel stále narážel pouze na děti, jež se mu smály. Na Maddenovi je také velmi zajímavé to, že má různobarevné oči.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @maddenandmoon

Film o Maddenovi

Jelikož jeho maminka byla nešťastná z toho, jak je Madden smutný, rozhodla se bojovat více za jeho práva a o Maddenovi pak byl natočen i film. Tento snímek vidělo hodně lidí, a dokonce ho sledovala i cizí žena, která se nakonec mamince od Maddena ozvala s velmi zajímavou informací.

Cizí žena, která měla zajímavou informaci

Maminka Maddena se dozvěděla, že v jednom kočičím útulku se nachází kočka jménem Moon, která má úplně stejnou barvu očí, jako má její syn. Zároveň mělo malé kotě stejný rozštěp rtu. Maminka Maddena tomu nejprve nemohla uvěřit, ale později si zjišťovala více informací a dozvěděla se, že neznámá žena má pravdu. Rodiče se nemuseli dlouho rozmýšlet a jejich synovi toto kotě pořídili. Díky tomu má nyní Madden pravého přítele.

Zdroj: Globo

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*