10letý chlapec si všiml zvláštního zápachu v autobuse. Krátce nato zachránil všechny cestující od nehody

Fotografie: Depositphotos

Malý chlapec měl neblahý dojem z řidiče autobusu, navíc cítil podivný zápach. Toto zaměstnání je nesmírně důležité a je třeba ho vykonávat svědomitě.

Jestliže alespoň čas od času jezdíte autobusem, jistě si všímáte cestujících, kteří jedou s vámi – a prvotní kontakt v autobuse nastává s řidičem. Někteří řidiči bývají hodně nepříjemní, jiní jsou neustále komunikativní a chovají se k lidem normálně. Každý člověk si však na daného řidiče udělá názor sám. Tomuto chlapci se řidič autobusu příliš nelíbil, a navíc cítil ve vozidle podivný zápach.

Malé děti v autobuse

Autobusem nejezdí pouze dospělí do práce nebo si zařídit různé věci, ale také děti. Většina z nich ovšem jezdí pouze do školy a ze školy. Jelikož jsou děti velmi často hlasité a někdy zlobí, musí mít řidiči velkou dávku trpělivosti. Tento řidič ale vyřešil vše po svém a nakonec měl ze svého řešení velký problém.

Fotografie: Pixabay

Během cesty tímto dopravním prostředkem můžete pozorovat své okolí, poslouchat zvuky v autobuse, číst si nebo si pustit muziku do sluchátek. Tento chlapec ale vnímal něco trochu jiného, i když měl okolo sebe spoustu dalších spolužáků, kteří si ničeho nevšimli. Malému chlapci se totiž při nastupování řidič příliš nelíbil a zdálo se mu, že je tu něco divného.

Chlapec kontaktoval policii

Až při cestě si ale začal mnohem více uvědomovat, že s řidičem něco není v pořádku. Zdálo se, jako kdyby řidič nezvládal řízení a několikrát během cesty dupnul prudce na brzdy. Tím vymrštil děti ze sedadel a hrozilo, že se jim brzy něco stane. Po autobusu se také linul nepříjemný zápach, a tak se chlapec rozhodl, že zavolá policii.

Když bral chlapec do ruky telefon, že zavolá na policii a nahlásí, že s řidičem není něco v pořádku a že cítí podivný zápach, spolužáci ho přemlouvali, ať to nedělá, aby nebyl řidič ještě více naštvaný. Chlapec se ale nedal přemluvit a policii zavolal. Po chvilce autobus předjelo policejní auto a řidiče zastavili. Testem bylo zjištěno, že řidič řídil pod vlivem alkoholu a děti ohrožoval na životě. Díky tomu, že chlapec jednal, zachránil všechny pasažéry před nehodou, od které nebyli kvůli opilému řidiči daleko.

Zdroj: LoveThisPic

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*