Hasiči zachránili kočku uvězněnou mezi dvěma zdmi. Její nevděčná reakce baví internet

Fotografie: Aktron / Creative Commons / Attribution 4.0

Kočka se dostala do úzkého prostoru mezi dvěma zdmi. Vyprostit ji museli hasiči. Podle fotografie to však vypadá, že kočka jim vděčnost zrovna neprojevuje.

Jak uvedl web UPI, hasičská jednotka dostala za úkol vyprostit kočku, která uvízla v úzkém prostoru a nemohla se dostat ven. K vyproštění museli použít techniku, ale nakonec se jim podařilo ubohou kočku vytáhnout. Když však zveřejnili snímek z její záchrany, mnoho lidí se nad ním pozastavilo. Tato kočka se totiž rozhodně netváří, že by se jí její zachránci příliš zamlouvali.

Ze záchrany vzniknul i snímek, jenž baví internet

Náplní práce hasiče rozhodně není pouhé hašení požárů. Často se dostávají do situací, v nichž zachraňují i nebohá zvířata, která někde uvázla a potřebují jejich pomoc. K jedné takové nešťastné kočce byli přivolání hasiči z hrabství Lancashire ve Velké Británii. Úkol zněl jasně. Kočka se zasekla mezi zdmi, a tak bylo nutné použít techniku, aby ji mohli osvobodit.

Do zdi museli probourat díru, aby mohli nešťastnou kočku vyprostit. To se bez větších problémů povedlo. A tak vznikl ještě památný snímeček, na kterém pan Friar z hasičské jednotky drží zachráněnou kočku v náručí. Poté, co Hasičská a záchranná služba Lancashire zveřejnila fotografii na svém facebookovém účtu, pochvaly na hasiče nebraly konce.

K hasičům a záchranářům se přidají všechny tyto profese, které budou moci odejít do důchodu předčasně

Hasiči jí možná pokazili zábavu

Lidé si však také nemohli nevšimnout, že výraz ve tváři zachráněné kočky zase tak spokojený není. Naopak, kočka se tváří spíše naštvaně a možná až trochu zuřivě. Jakoby vůbec nebyla spokojená, že ji hasiči z pasti vyprostili. „Moc se mi líbí. Jsem ráda, že ji zachránili, i když nevypadá, že by byla zrovna ohromena svým hrdinou,“ napsala jedna z komentujících.

„Ta kočka vyhrávala hru na schovávanou, dokud jste ji nevytáhli. Ten pohled mluví za vše,“ napsal pobaveně jiný uživatel. Mnoho lidí však poukázalo na to, že některá plemena koček mají naštvaný výraz ve tváři neustále. Vedle vděčnosti za její záchranu se tak lidé díky hasičům mohli zasmát i nad nenapodobitelným výrazem, který toto zachráněné zvíře má. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na jinou kočičí hrdinku. Ta kousla svého páníčka do nohy, aby jeho ženu zachránila před diabetickým kómatem.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*