Drzý chlapec odmítal sundat nohy ze sedadla v metru. Cizí muž mu dal lekci, na kterou nikdy nezapomene

Fotografie: Depositphotos

Ta dnešní mládež. Každá generace si myslí, že je lépe vychovaná a více vzdělaná než generace současná. Drzost některých jedinců je až neuvěřitelná.

Kdo ví, možná si i dnešní mládež bude jednou myslet, že je vzdělanější než generace zítřka. Je ale fakt, že v současné době se to všude hemží nevychovanými a drzými dětmi. Jedním z nich je chlapec z dnešního příběhu. Ten jel metrem, měl sluchátka v uších a seděl tak, že sedadlo vedle sebe zabíral svýma nohama. Jenže metro bylo přeplněné a on místo toho, aby někoho pustil, poslouchal hudbu a dělal, že neslyší. Jenže narazil na jednoho muže, který si to nenechal líbit.

Fotografie: Freepik

Chlapce nezajímalo, že okolo něj stojí mnoho lidí

Chlapec seděl v metru a nohy měl na sedadle vedle sebe. Tím však zabíral místo nejednomu cestujícímu. On ale hrál hru na telefonu, poslouchal hudbu a vůbec se nezajímal o to, že v metru stojí starší lidé, kteří si také chtějí sednout. Je fakt, že jeho chování všem vadilo, ale nikdo se neodvážil říct mu ani slovo. Až na jednoho muže, který už toho měl tak akorát dost.

Chlapec byl chováním muže velice zaskočen

Muž si normálně sedl na nohy chlapce, nebo spíš, sedl si na místo, které by bylo volné, kdyby na něm chlapec neměl svoje nohy. Chlapec byl chováním cestujícího doslova šokován, ale absolutně si neuvědomil, že jediný, kdo se choval nevhodně, je on sám. Všiml si pouze toho, jak hrubý byl muž, který mu sedl na nohy.

Fotografie: Freepik

Matka chlapce také neviděla jeho chybu

Asi byste čekali, že až se tohle dozví chlapcova matka, bude na svého syna pěkně naštvaná a aspoň mu vyhubuje. To by totiž udělal každý slušně vychovaný člověk. Jenže ona se chlapce ještě zastala a nařknula cestujícího z nevhodného chování. Jediné, čeho tím dokázala, bylo to, že za hrubým dítětem stojí často stejně hrubá rodina.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]