Chlapeček se narodil se zvláštním mateřským znaménkem na čele. Přitahuje pozornost okolí i po 7 letech

Fotografie: Depositphotos

Chlapec si ihned po narození získal srdce svých rodičů i zdravotnického personálu. Na ulici jej kolemjdoucí zastavují a touží se s ním vyfotit. Narodil se se zvláštním mateřským znaménkem.

Každé dítě je jedinečné a výjimečné, ale tento chlapeček z Turecka se narodil s jedinečným poznávacím znamením, které přitahovalo pozornost lidí od první minuty, když byl na světě. Díky své anomálii si vysloužil přezdívku „Love Baby“. Ovšem i teď, po 7 letech, vzbuzuje úžas ve všech, kteří jej vidí poprvé v životě.

Rodiče považují znaménko za požehnání

Turečtí rodiče Murat a Ceyda Enginovi nevěřili svým očím, když v roce 2015 poprvé spatřili svého novorozeného syna Çinara. Když ošetřovatelka čistila miminku obličej, všimla si červené skvrny na jeho čele. Rodiče považují jedinečné mateřské znaménko za skutečné požehnání. „Byl jsem v šoku. Když jsem se k synovi přiblížil, zjistil jsem, že skvrna na jeho čele má pravidelný tvar srdce,“ vysvětlil otec Murat s tím, že si Çinarovo zvláštní mateřské znaménko zamilovali od první minuty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Çınar Engin (@lovebaby.cinar)

Zvláštní mateřské znaménko oslnilo i okolí

Nezvyklé mateřské znaménko si získalo srdce i ostatních – sestřičky nejprve nevěřícně zíraly na dokonalý tvar srdce, pak se pustily do focení a všem přišlo miminko neuvěřitelně roztomilé. Nikdo jiný ze Çinarovy rodiny nic takového neměl. Rodiče proto považovali skvrnu ve tvaru srdce na čele svého syna jako dar od Boha. „Nikdo z nás neměl žádné negativní pocity. Věříme, že se narodil se skutečným potenciálem,“ řekl Murat.

Chlape se stal hvězdou internetu

Çinara zbožňuje každý, kdo se s ním setká, a lidé často žádají rodiče, zdali by se mohli s jejich synem vyfotit. „Když jdeme po ulici, všichni se na nás usmívají a malého naprosto zbožňují,“ vysvětlil otec. Çinarovi letos bylo 7 let a jeho mateřské znaménko má stále velký úspěch – dokonce se v jednu chvíli objevil v bulharské veřejnoprávní televizi poté, co si ho všiml zaměstnanec kanálu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Çınar Engin (@lovebaby.cinar)

Chlapeček je skutečnou hvězdou internetu, kde většina komentujících jeho mateřské znaménko obdivuje. Ovšem jak už to tak na internetu bývá, našli se i uživatelé, kteří se snažili rodiče utěšit a povzbudit. Domnívali se, že chlapcovo znaménko mu bude přítěží. Rodiče však vždy vychovávali svého syna k tomu, aby se přijímal a miloval takový, jaký je.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]