Miminka se většinou rodí téměř holohlavá. Chlapec s vlasy jako Elvis Presley je proto opravdovou raritou

Fotografie: Pixabay

Když se díváme na své fotografie z nejranějšího dětství, málokdo má po narození na hlavě hřívu. Přesto se mezi námi najdou výjimky, které potvrzují pravidlo.

Příchod malého dítěte do rodiny bývá obvykle předmětem veliké radosti. Příbuzní hádají, na koho je novorozenec nejvíce podobný a jemu i jeho mamince přejí hodně štěstí i zdraví v životě. Naayil Aktar se narodil loni do islámské rodiny. A po roce je už hvězdou sociálních sítí. Není divu, když ho zdobí tak neobvyklý účes.

Děti jsou radost i starost

S narození dítěte většinou souvisí hodně práce. Ono to docela trvá, než se z miminka vypiplá hotový člověk. Ale jsou to roky naplněné štěstím, přestože péče o dítě přináší s sebou i starosti. Říká se, že malé dítě jsou malé starosti, velké dítě jsou velké starosti. Něco na tom bude.

Maminka ročního chlapce Naayila Aktara zatím vše zvládá bez větších problémů. Dokonce stíhá natáčet zajímavá videa a sdílet je na internetu. Díky nim získává její dítě velkou popularitu a mnoho sledujících. Je to především zásluha jeho neobvyklého účesu.

Jako malý Elvis Presley

Americký zpěvák Elvis Presley je mrtvý již několik desítek let, jeho účes se nosí i nadále. Dokladem toho je právě Naayil Aktar, který má od narození velmi tmavé a husté vlasy. Jeho maminka, která je zároveň i influencerkou, je toho názoru, že vlasy chlapec zdědil po svém tátovi. Ten měl přesně takové, když se narodil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jina Aktar (@jina_aktar)

Vypadají jako paruka

Naayilovy vlasy na první pohled vypadají jako paruka. Někteří lidé ani nechtějí věřit, že jsou pravé. Kolikrát je musí jeho maminka nechat si na ně sáhnout, aby se přesvědčili, že jim nelže. Dokonce zaznívají takové dotazy, jakým způsobem se o chlapcovy vlasy stará, že je má tak lesklé a hedvábné. Když slyší, že nijak, jen nevěřícně kroutí hlavou.

@jina_aktarThe post naptime hair be slayin

♬ Dreamy – Elijah Lee

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]