Kolemjdoucí žena si jako jediná všimla dítěte na ulici. Po krátkém rozhovoru jí spadla brada

Fotografie: Freepik

Policisté řešili šokující případ malého chlapečka, který se potuloval sám po městě. Když policisté našli jeho matku, byla překvapená. Vůbec nevěděla, že její syn zmizel.

Centrem města se potuloval teprve čtyřletý chlapeček. Plakal, ale přivolaným policistům nedokázal nejprve říct, kde bydlí. Malé dítě také nikdo nepostrádal. Když ho nakonec přivedli domů, jeho matka ani netušila, že jí dítě chybí. Policisté teď apelují na rodiče, aby své děti řádně hlídali. U osamoceného dítěte je totiž mnohem větší pravděpodobnost, že přijde k újmě na zdraví, nebo dokonce o život.

Chlapce si všimla kolemjdoucí žena

Policisté z polské Nidzice obdrželi znepokojivé oznámení od kolemjdoucí ženy, která v centru města narazila na malé dítě bez dozoru. Čtyřletý chlapec se bál a plakal. PolicieNidzica informovala o události na svých stránkách. K události mělo dojít 26. května kolem 17:30. Přivolaná hlídka se rychle dostavila na místo.

Jen těžko však zjišťovali, čí bezprizorní chlapec je. Nedokázal o sobě uvést podrobnosti ani to, kde bydlí. Nikdo také policii nekontaktoval, že dítě postrádá. Pak si jeden z policistů uvědomil, že chlapce zná.Poznal ho policista, který často navštěvuje oblast, kde žije. Strážníci zamířili na adresu bydliště batolete. Dveře otevřela 37letá žena. Jak se ukázalo, byla to chlapcova matka,“ řekla podle deníku Fakt seržantka Alicja Pepłowska, mluvčí policie v Nidzici.

Rozzuřená matka se dozvěděla o šikaně ze strany učitelky, které byla vystavena její dcerka

Matka ani netušila, že chlapec zmizel

Po otevření dveří však matka zůstala zmatená. Byla střízlivá a nebyla pod vlivem omamných látek. Přesto nedokázala vysvětlit, jak chlapec bez jejího vědomí proklouzl z bytu ven a dostal se až do centra města. Naštěstí se chlapci nic nestalo a policie ho matce předala. Událost však mohla skončit tragicky, protože čtyřleté dítě bez dozoru dospělé osoby je velmi zranitelné.

chlapec
Fotografie: Freepik

Policie proto vyzvala všechny všechny rodiče a opatrovníky dětí, aby o ně více dbali a co nejvíce zajistili jejich bezpečnost. Připomněla, že rodiče a opatrovníci nesou velkou zodpovědnost za zdraví a život svěřeného dítěte, a to včetně odpovědnosti trestní. Případ této nepozorné maminky policie ještě vyšetřuje. Pokud je však dítě ponecháno ve školce, odpovědnost za něj nese učitelka. Na SvětěKreativity jsme psali o nedávném případu, kdy chlapeček odešel sám ze školky bez vědomí učitelky. Událost znepokojila veřejnost.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*