Zkouška zraku, kterou rozlousknou jen géniové: Najdete na obrázku schovaný snubní prsten?

svatba obrázek test

Optické iluze, kdy na zdánlivě nevinném obrázku musíte najít skrytý předmět, jsou velmi populární. Jeden z nich má původ ve Švédsku a důležitý je zde nejen postřeh, ale také rychlost.

Vizuální hádanky a optické iluze jsou velmi oblíbenou kratochvílí, která pomáhá lidem zábavně trávit čas. Nejen, že během nich procvičí svoje mozkové závity, také se mohou porovnat s ostatními uživateli internetu. A to je mnohdy věc, která je na optických iluzích láká nejvíce. Dokázat si, že jsou lepší a rychlejší než ostatní. Jak jste na tom vy sami?

Vyhrává ten, kdo je nejrychlejší

Obrázek, který je původem ze Švédska, necílí jen na náš postřeh, ale i na naši rychlost. Zaměřuje se ale také na analytické schopnosti a rychlost úsudku člověka. Z výsledků vyplývá, že pouze 1 člověk z 10 tuto hádanku vyřeší do 10 sekund. Pokud jste sami milovníkem takových hlavolamů, tak neváhejte a podívejte se na následující obrázek.

svatba test zadání

Vaším úkolem na malované kresbě, která znázorňuje svatbu dvou lidí, je najít skrytý předmět. Jak už to na svatbě bývá, aby mohli být dva lidé oddáni, je zapotřebí vyměnit si nejen vzájemné sliby, ale také prsteny. Právě svatební prsten je onou záhadnou věcí, která se na obrázku skrývá. Obvykle jej totiž najdeme u novomanželů nebo jejich svědků, na následujícím obrázku to tak ale není. Prsten se totiž někam ztratil.

iluze stromy tráva

Vyřešte optický rébus do 6 sekund a překonáte světový rekord. Úspěšně ho zatím vyřešilo jen 17 % lidí z České republiky

Obrázek otestuje váš smysl pro detail a rychlost úsudku

Malovaná kresba z nejkrásnějšího dne v životě zamilovaného páru, cílí nejen na váš smysl pro detail, ale i rychlost rozhodování. Při rychlém pohledu totiž prstýnek pravdu není k nalezení, po čase jej ale nelze přehlédnout. To, co je ale u rozluštění hádanky rozhodující, je právě čas. Patříte mezi ty, kteří prsten objevili do 10 sekund nebo nikoliv?

svatba test řešení

Prsten, který nastávající novomanželé hledají a kvůli kterému se svatba pokazila, se nenachází u svědka. Není ani u rozhořčeného manžela, ale ani u nešťastné nevěsty. Nějakým záhadným způsobem se přimotal do výzdoby a najdeme jej tak na šňůře plné lampionů. Pokud by vám ani tato nápověda k rozluštění hádanky nepomohla, zaměřte se na prostor, který je přímo nad nešťastnou nevěstou.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]