15 sekundový test zraku: Dokážete v této předpovědi počasí najít jedno vycházející slunce? Je to těžší, než se zdá

Chcete si jednoduše otestovat, jak rychlý a dobrý máte postřeh? V tom případě se můžete vyzkoušet touto docela jednoduchou hádankou se sluníčky.

Na internetu je opravdu velké množství různých obrázků a hádanek, které mají otestovat pozornost člověka. A lze říct, že jsou opravdu velmi oblíbené, protože se člověk, který je zvládne vyřešit, cítí tak nějak dobře, že to dokázal. No, ale ne vždy je to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. A přesně takový je i tento obrázek. Dokážete v tomto množství obrázků najít jedno vycházející slunce?

Dnešní výzva

Každý člověk by měl vyzkoušet aspoň jednou za den vyřešit nějakou hádanku, která otestuje jeho mozek. Protože stejně jako každý sval je třeba trénovat i mozek. Udržet si trénovanou mysl může dětem pomoci ve škole nebo dokonce i při pohybových aktivitách. Dnešním úkolem není nic jiného, než najít jeden jediný symbol, který se jasně odlišuje od těch ostatních. Je třeba najít vycházející slunce.

Není to tak jednoduché

Nejdůležitější je fakt, že na nalezení tohoto symbolu máte pouhých 15 sekund, což tedy zvládne opravdu jen malé množství lidí. Patříte mezi ně? Na obrázku se nachází velké množství sluníček s mrakem, ale mezi nimi je jeden obrázek, na kterém je jen vycházející sluníčko. Tak se na obrázek pořádně podívejte a zkuste ho najít. Jak dlouho vám to trvalo?

Pokud jste obrázek našli do 15 sekund, tak nám nezbývá nic jiného, než vám pogratulovat. Patříte totiž k malému procentu lidí, kteří to zvládnou. Ale pokud se vám to nepovedlo, nezoufejte, nejste první, ale ani poslední. Vycházející sluníčko se nachází uprostřed obrázku a je zakroužkováno žlutě. Příště už budete určitě úspěšnější.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*