Na svatbu mladého páru nikdo ze zúčastněných nezapomene. Může za to originální tanec

Každá svatba je určitým stvrzením dlouholeté lásky, mezi dvěma mladými lidmi. Svatební den znamená mnoho pro ženicha, ale i pro nevěstu. Pro tu možná víc než pro jejího muže. Žena si vybírá své vysněné princeznovské šaty a těší se, až se v nové bílé róbě projde až k oltáři za svým vyvoleným. Tento výjimečný den je však spojený i s prvním tancem novomanželů, což trochu může děsit ty, kteří zrovna na tanečních nedávali tolik pozor.

My vám zde přinášíme úžasné video z jedné svatby, kde se novomanželé zhostili nečekaného hudebního překvapení opravdu odvážně a dá se říct, že přímo fenomenálně. Myslíme, že by mohli konkurovat i originálu. Zhlédněte záznam, stojí to za to. A třeba vás to také inspiruje na tu vaši veselku.

Tanec novomanželů jako z filmu

Když se mladý pár Lindsay a Richie rozhodli, že se vezmou, chtěli, aby jejich svatební oslava neměla ani jednu chybičku, proto na přípravách strávili mnoho času. Když pak nastal den D byli ohromeni, jak se vše podařilo, podle jejich představ. Jenže nevěděli, že na ně čeká jedno překvapení.

Při svém prvním novomanželském tanci zůstali na tanečním parketu zcela sami a užívali si jeden druhého, když v tom se okolo nich začal linout kouř a spustila se velice známá nahrávka z filmu Hříšný tanec. Nutno podotknout, že ani muže a ani ženu tento šokující moment nepřekvapil a zhostili se ho s velkou grácií. Předvedli tanec, jak ze samotného filmu, opravdu krásné.

Hříšný tanec ve filmovém podání

Kdo by neznal světově proslulý film s Patrickem Swayze a Jennifer Grey! Hříšný tanec oslovil kdejakou romantickou duši na naší planetě. Tento snímek je z roku 1987 a je známý především skvělým tanečním sólem protagonistů. Oba tehdy na závěr filmu skvěle zatančili na píseň (I’ve Had) The Time of My Life, kterou nazpíval Bill Medley a Jennifer Warnes.

Fotografie: Gina Guarini

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]