6 znamení, kterými anděl strážný dává najevo, že se snaží navázat kontakt a předat důležitou zprávu

Fotografie: Depositphotos

Andělé jsou duchovní bytosti, které jsou našimi průvodci. Přestože vysílají vlny nám nepřístupných frekvencí, podporují nás tím, že nám dávají zprávy ve snech a znameních.

Lidé nejsou na tomto světě sami; vše, co dělají a co říkají, není omezeno na fyzický svět. Některé bytosti žijí mezi námi a pouhým okem je nelze spatřit. Andělé strážní jsou jedni z těch andělů, kteří se snaží pomáhat svým bližním tím, že jim dávají znamení a šeptem vyjadřují své názory. V následujícím článku se dočtete o různých identifikačních znacích, podle kterých vás sleduje vyšší bytost.

Kontaktoval vás anděl strážný?

O tom, že andělé jsou mezi námi a snaží se nás kontaktovat, svědčí mnoho signálů, které nám vysílají. Nepoznáme je okamžitě – zpočátku se nám zdají náhodné a bezvýznamné. Postupem času se zintenzivňují a zvyšují svou četnost. Andělé nám dávají znamení, která nám symbolicky připomínají jejich podporu a lásku. Můžete si jich všimnout, když andělům položíte otázku, požádáte je o podporu. Může se také stát, že se vám sami andělé rozhodnou připomenout, že jsou vedle vás a že nejste sami.

Sny o andělech

I když s námi andělé nemohou komunikovat přímo, mají tendenci nám dávat různá znamení, která nám mohou z dlouhodobého hlediska pomoci. Sny jsou jednou z nejdůležitějších součástí lidské spirituality. Je to spojnice mezi duchovním a vnějším světem. Snění o andělech je jedním ze znamení, že se o vás může starat anděl strážný a snažit se vám usnadnit cestu svou láskou a úžasnou povahou.

Světelné koule

Viděli jste někdy podivná světla nebo koule, zejména v každodenním životě? Většině z nás to může připadat zvláštní, ale ve skutečnosti se neomezují pouze na lidské oči. Tyto malé barevné koule se objevují na různých fotografiích a filmech. Ačkoli se může zdát, že jde o světelné efekty, ve skutečnosti se tyto koule nazývají nosiči andělů. Podle některých názorů se tyto sféry objevují díky andělovi, který stojí přímo vedle vás a který je nejčastěji definován jako anděl strážný.

Fotografie: Unsplash

Sladce vonící aroma

Anděl strážný může vnést do okolí vnést příjemnou vůni. Dávají vám jasné znamení, že jsou ve vašem okolí přítomni. Tato sladce vonící vůně je způsob, jakým vám anděl strážný dává najevo, že vás navštívil. Ačkoli tato vůně není vždy parfémovaná. Někdy lidé cítí různé druhy potravin, voňavé květiny nebo parfémy. Všechny tyto věci se stávají příčinou komunikace. Mohou se také zjevovat v podobě andělů v oblacích nebo slyšet určité druhy zvuků, které jsou důvodem k diskusi.

Přítomnost peří

Zdá se to být zvláštní a záhadné a pro některé z nás dokonce děsivé. Podle Jacky Newcomb vás váš anděl strážný může upozornit na svou přítomnost tím, že kolem sebe umístí bílé pírko. To ukazuje, že lidé mají tendenci věnovat pozornost těmto věcem. Některé z nás to může rušit i v každodenních diskusích. A anděl strážný stojící vedle vás by většinou znamenal, že tato pírka jsou přímým výkladem andělů, kteří naznačují zřejmé.

Známé hlasy

Několika lidem se již v životě stalo, že narazili na tento nadpřirozený jev: slyšet hlasy nebo mít dojem, že slyší své jméno, když jsou absolutně sami. Někteří z nich mají strach a myslí si, že začínají být paranoidní, zatímco jiní se nechají strhnout touto uklidňující a nečekanou přítomností svého anděla strážného a dokonce se s ním snaží mluvit a říct mu, co se s nimi děje.

Fotografie: Unsplash

Změna okolní teploty

Pokud pocítíte náhlou změnu teploty v místnosti, ve které se nacházíte, může to být způsobeno návštěvou vašeho anděla strážného . Někteří lidé pociťují zvláštní, ale příjemné chvění, které se nepodobá strachu nebo chladu, zatímco jiní se cítí zahaleni do uklidňujícího tepla, které může být také doprovázeno lehkým pocitem pohlazení na zádech nebo od ramene.

Zdroj: Spiritualinsights

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]