Nečekané vlastnosti, které o vás odhalí znamení zvěrokruhu

Fotografie: Freepik

To, že o nás znamení zvěrokruhu mnohé prozradí, je již dávno známá věc. Existují ale stále osobnostní rysy, o kterých se velmi málo mluví. Poznejte, co od jednotlivých znamení čekat.

Běžné věci jako je touha po romantice, agresivnější chování nebo touha po rodině je více nebo méně předurčena jednotlivým znamením. Existují ale i málo známé osobnostní rysy, které mohou život jednotlivých zástupců do velké míry ovlivnit. Jaké znamení má preference propadnout hazardním hrám? Kdo se vyžívá v objímání a koho se tím naopak dotkneme? Článek Vám přináší méně obvyklé rysy jednotlivých znamení, které Vás mnohdy překvapí.

Fotografie: Unsplash

Boj za spravedlnost a pravdu

Je již dávno známá věc, že s Beranem bychom se neměli pouštět do hádek. Jedinci tohoto znamení patří mezi nejtvrdohlavější. Občas je s nimi velmi obtížné vyjít a rozumně se s nimi domluvit. Málokdo ale ví, že lidé narození v tomto znamení jsou horlivými bojovníky za spravedlnost a velmi těžko se vyrovnávají s křivdou. Býci jsou velmi zdatní jedlíci. Ideálním uplatnění pro ně je v oblasti gastronomie. Býci dokáží velmi dobře skrývat svůj hněv a díky tomu vychází z konfliktů jako vítězové. Blíženci jsou velmi komunikativní, ale bohužel také náladoví. Jedná se o nestabilní lidi z emocionálního hlediska a díky tomu velmi snadno propadají závislostem.

Fotografie: Unsplash

Do druhé triády znamení zvěrokruhu se řadí rak, lev a panna. Pro raka je typická velká komunikativnost, která je u nich ale přítomna pouze v případě, že jsou šťastni. Zástupci lvů milují společnost a tělesnou blízkost. Velmi rádi se objímají. Od lva se všeobecně očekává, že bude velmi silný, což je pro ně obtížné přijmout a často zápasí s vlastní sebeúctou a zvládnutím této obtížné role. Panna si velmi zakládá na pravdě, jakmile jí jednou zalžete, neočekávejte z její strany úctu. Jedná se o nejpřísnější znamení zvěrokruhu.

Nesprávné očekávání a šikovné skrývání skutečných úmyslů

Většina lidí si myslí, že Váhy patří mezi vytrvalé lidi. Opak je ale pravdou. Váhy jsou velmi horkokrevné znamení, vyžívají se v hádkách a velmi snadno a často ztrácejí vnitřní rovnováhu a klid. Astrologové před nimi varují, ač se na první pohled jeví velmi laskavě, na kritiku velmi často reagují agresí. Od Štíra nikdy nečekejte, že přizná, že neměl pravdu. Všeobecně patří k jedněm z nejchytřejších lidí, do hádky s ním ale jít nechcete. Nikdy ale nečekejte přímou konfrontaci, vše si schovává pro sebe a útočí v nejméně vhodnou chvíli.

Fotografie: Unsplash

Střelec je znamením velmi lidským, rád se objímá a sdílí své pocity s ostatními. Jedná se o nejsrdečnější znamení ze všech. Opakem je Kozoroh, který naopak doteky nemá rád. Zástupci Vodnářů si zakládají na tom, aby je každý miloval, respektoval a byl na ně hrdý. Proto se mohou jevit jako velkorysí a laskaví. Není to ale jejich dobrá vůle, ale jejich potřeba být milováni. Ryby jsou velmi chytré a často předstírají, že něčemu nerozumí, aby se vyhnuly zodpovědnosti. Dobře vědí jak skrývat své skutečné motivy, jedná se o nejlepší a nejzdatnější manipulanty.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]