Dopady sociální izolace na jednotlivá znamení zvěrokruhu. Obzvláště některá ji nesou těžce

Fotografie: Freepik

Každý člověk je individualita a má jiné dispozice ohledně tolerance stresu. Svou roli mohou hrát i znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, jaký vliv má z tohoto hlediska sociální izolace na vás samotné nebo vaše blízké.

Beran a sociální izolace

Berani jsou aktivní a energičtí lidé, pro které může být sociální izolace velkým problémem. Mají totiž potřebu neustále něco dělat. Ovšem tohle znamení má velký smysl pro kreativní nápady, a tak se skvěle zabaví i doma. S Beranem si užijete mnoho zábavy a smíchu i v této nelehké době.

Býk a sociální izolace

Býci mají rádi komfort a teplo domova. Proto jim nejspíš nebude dělat problém zůstat několik dní doma, ať se jedná o opatření nebo karanténu. S láskou se v mezičase postarají o své blízké a dopřejí si chutné pokrmy. Bez jídla jakoby Býk ani nebyl. Někdy ale potřebuje kontakt s přírodou a jsou nutné procházky. Výhodu budou mít ti lidé, kteří žijí v domečku se zahrádkou, nebo mají alespoň terasu či balkon.

Blíženci a sociální izolace

Blíženci jsou schopní bez kontaktu s ostatními lidmi vydržet jen pár dní. Pokud by museli být izolováni déle, budou znepokojení a nervózní. Jsou to totiž lidé společenští. Potřebují neustálý kontakt s okolím.

V případě, že nemá kolem sebe Blíženec společnost, vloží svou energii do práce nebo kutilství. Musí zkrátka pořád něco dělat. V domácnosti se s ním ale nudit rozhodně nebudete. Rád si bude hodiny povídat a při milostných hrátkách vás oslní.

Fotografie: Freepik

Rak a sociální izolace

Raci nahlíží na sociální izolaci jako na příležitost užít si svou rodinu skutečně naplno. Jsou pečovatelští, proto jim doma bude dobře. Ostatní lidé jim až tak moc chybět nebudou. Rak také může vcelku dobře vydělávat z domova, je to totiž jeho útočiště, v kterém se cítí zdaleka nejlépe. Home office je tedy na pořadu dne. Kromě toho tím skloubí i péči o rodinu. Co víc si přát.

Lev a sociální izolace

Sociální izolace je pro Lvy doslova smrtící. Cítí se v ní jako v kleci a potřebují nutně ven. Bez společnosti budou nálady Lva jako na houpačce. Jeden den vás bude milovat a druhý nenávidět. K zmírnění stresu je vhodné pro toto znamení jakékoliv cvičení. Pohybová aktivita vyplaví endorfiny a celkově zklidní.

Panna a sociální izolace

Protože jsou Panny velmi puntičkářské, využijí sociální izolaci k tomu, že byt nebo dům kompletně vygruntují. Vše tedy bude naleštěné a voňavé. Uklízení však má Panna jako určitou psychoterapii, aby se v domácnosti nezbláznila.

Fotografie: Freepik

Váhy a sociální izolace

Když Váhy zavřete doma, budou znepokojené. Připravíte je tím o rodinné výlety i setkávání s přáteli, a to snesou skutečně špatně. Obzvlášť ženy budou celé bez sebe. Váhy totiž rády horlivě nakupují, což nyní kvůli restrikcím není možné. Dámy ve Vahách si rovněž s oblibou posedí s kamarádkami u kávy, což jim také není umožněno.

Štír a sociální izolace

Štíři jsou od přírody vášnivé bytosti, tudíž moc dlouho v sociální izolaci nevydrží. Proto mohou být podráždění a frustrovaní. I nemoc jim na psychickém stavu nepřidá. Zpravidla je vyvede natolik z míry, že se z nich stávají na okamžik nevrlí a agresivnější jedinci.

Střelec a sociální izolace

Střelci jsou dobrodružné povahy, které nevydrží sedět na jednom místě. Jejich základní vlastností je i jakési volnomyšlenkářství. Proto nebývají v dodržování pravidel zářným příkladem. Budou se snažit za každou cenu vymanit z domácího „vězení“.

Fotografie: Freepik

Kozoroh a sociální izolace

Kozorozi jsou pragmatičtí a rozvážní. Sociální izolaci rozhodně nepovažují za jakýsi konec světa. Proto dle svých možností pravidla dodržují a těší se na větší volnost. Domov je konec konců jejich bezpečným útočištěm, a tak jim zde delší pobyt nevadí.

Vodnář a sociální izolace

Svobodomyslní Vodnáři snáší izolaci od ostatních hůře. Jsou to společenské osoby, které potřebují stálý kontakt. Jakmile budou muset zůstat doma, bude to s nimi tak trochu očistec.

Ryby a sociální izolace

Empatické a chápavé Ryby dodržují všechna pravidla, tak jak se má. Chtějí tím přispět k dřívějšímu rozvolnění a těší se na brzký normální život. Nikdy nebudou riskovat své zdraví natož svých blízkých. Jsou pro ostatní vzor.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]